Wpis z mikrobloga

@danzaxkuduro: no to na papierze wiadomo ale praktycznie jak to wygląda? bo róznica jest taka (chyba) że ip 11 pro ma przewage w postaci trybu nocnego - aż tak dużo ten tryb daje?
planuje kupić srajfona ale nie chce mi sie czekać na 12 i mam dylemat - brać xs czy 11 pro
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@riakt: tryb nocny w pozostałych iPhone to kwestia zakupu aplikacji NeuralCam za bodajże 23,99 zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Działa nawet na moim wiekowym SE 1 gen, ale jakość zdjęć pozostawia nieco do życzenia z racji wieku sprzętu. A odnosząc się do pytania - 11 Pro. Po co inwestować w starszego Xs skoro rozważasz też nowszy model? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja tam
@srodaczwartek: obecny telefon ledwo zipie i potrzebuje go asapowo wymienic, a co do inwestycji w starego xs to sprawa jest prosta - skoro XS ma taką samą baterie (lub podobną) co 11 Pro, ekran taki sam, rozmiar taki sam a różni się trybem nocnym (co mogę sobie załatwić apką za 30ziko tak jak mówisz) to wole zaoszczędzić tego tysiaka niż władować w taki sam telefon :D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@riakt: w kwestii działania to na pewno oba telefony cię nie zawiodą. Wspomnianego wcześniej SE kupiłem z ciekawości systemu, czy się spodoba i jak na 349 zł (i model z 2016) działa w porządku - nie powoduje pogłębiania zakoli. Bateria to cyferka tak naprawdę. Tam to jedynie bateria za słaba jak na moje korzystanie z telefonu, to leży w szufladzie jako zapas/używanie gdy drugi telefon się ładuje.

Xs ma niewiele mniejszą
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@riakt: oglądałem na żywo i wyświetlacz nie boli. Po prostu oceniają go patrząc na cyferki rozdzielczości i że nie jest amoledem w tej cenie. Rzekłbym, że kolory ma fajniejsze od obecnie używanego Galaxy A30s. Nie jestem zbytnio fanem takich amoledowych kolorów, ale z braku laku dobry kit. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@riakt: Mam 11. Ekran porownywalem na weekendzie z xsem i nie widze roznicy. Za to jest troche wiekszy i to mi sie podoba. Bateria jest chyba 3100 w stosunku do 2550 w xs. Na prawde daje rade. Jak wczesniej ladowalem mojego 7 plusa 2x dziennie tak tej 11 nie udalo mi sie w ciagu dnia zamordowac ponizej 30%.