Wpis z mikrobloga

@sorek: Wolność słowa to nie brak poszanowania dla prawa, jak jest zbyt głupi by nie szanować drugiego człowieka to ma XD

Sranie na innych - wolność słowa XD leczcie się
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: zacytuj co powiedział lepiej.

No tak, zostali pobici, ale on powiedział pare niemiłych słów (nawet nie zacytowanych) i to on jest winny.

I zdecydowanie wolność słowa jest ważniejsza - to podowalina naszej cywilizacji na którą sracie przez coś
  • Odpowiedz
@KaloszSzatana: kto definiuje dobro?
Kto definiuje rozsądne granice?

Bo jeśli lewica to nie widzę przyszłości w tym wszystkim. Właśnie tak zabija się wolność słowa.

To on zadzwonił po policję bo go zaatakowali, ale jego wzięli bo jak widać mówienie prawdy to większe zagrożenie niż
  • Odpowiedz
Już o tym wcześniej pisałem - jeżeli mu sie nie podoba UK, w którym jest gościem (nie ma obywatelstwa), to niech się zawinie tam, gdzie będzie szczęśliwszy, na przykład do Arabii Saudyjskiej.


Człowiek w tym kraju jest dłużej niż my (i chyba ma paszport nie jestem pewien). Czy jeśli ma to wolno mu walczyć o wolnosć w kraju w którym mieszka? Wolność wypowiedzi?

Ja jestem ciekaw jestem czy przy okazji jasełek czy innego święta, osoba która przerwała by mszę krzycząc o ksieżach-pedofilach została by zignorowana, nawet przez Ciebie.

A to LGBT ma swoje święto czy gościa zamknęli w spokojnym miejscu na ulicy po pobiciu?
sorek - > Już o tym wcześniej pisałem - jeżeli mu sie nie podoba UK, w którym jest go...

źródło: comment_1597667326tsEoIA1bSwbVlLSA1Sdi7q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
To on zadzwonił po policję bo go rzekomo zaatakowali

Poprawiłem

Myślę że można uznać że sianie nienawiści przec cytowanie anegdot i źle rozumianych statystyk wobec mniejszości wyrządza tej mniejszości szkodę.
Nie uwazam abym był zobowiązany odpowiedzieć wyczerpująco na ciężkie filozoficzne pytanie jak definować dobro aby zauważyć że sianie nienawiśći dobrem nie jest bo o ile jest skuteczne wzmaga niechęć wobec mniejszości co może prowadzić do przyzwolenia na dyskryminację lub nawet dyskryminację systematyczną.
  • Odpowiedz
Poprawiłem


Raczej zmanipulowałeś. On sam zadzwonił bo został zaatakowany. Przeczysz temu? Masz dowody?

Myślę że można uznać że sianie nienawiści przec cytowanie anegdot i źle rozumianych statystyk wobec mniejszości wyrządza tej mniejszości szkodę.


@
  • Odpowiedz
Dobrze że potwierdzasz że LGBT to teraz ideologia którą się kieruje ten kraj i za jej krytyka najpierw można dostać w twarz a potem trafić do aresztu.. Podwójne standardy i hipokryzja u Ciebie jak zawsze. Zachowujesz się gorzej niż nacjololo których tak niecierpisz..


@sorek: No to w końcu:

a)Wolność słowa i Putin zrobił BE ?
b)Wolność Tomku w swoim domku i Putin zrobił OK ?
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: ale to Ty powiedziałeś że Putin zrobił ok xD Dałeś z dupy przyrównanie, nie poparłeś cytatem co takiego powiedział o LGBT, pomyliłeś człowieka zatrzymanego z jakimś gościem z protestu. Szerzysz dezinformacje, nienawiść i łykasz fejk niusy dopowiadając sobie coś w głowię, po czym jak Ci to wytykam rzucasz chochoła w stronę Putina i nie potrafisz przeprosić.

Będę Ci to wypominał za każdym razem jak rozmawiamy, więc zapamiętaj sobie hipokryto
  • Odpowiedz
@sorek: Gdzie napisałem, że Putin zrobił OK ? Napisałem, że się uporał.

Przyznaję, pomyliłem kolesi. W obu przypadkach uważam, że jeżeli im nie halo, to niech sobie pójdą do Hyde Parku protestować.
  • Odpowiedz
@UberWygryw: @Wujek_Fester: spoko, już go wypuścili. Widać nie mogli się doszukać co takiego "hejt" powiedział..

Ciekawie czy jak przytoczysz statystyki że 50% zbrodni popełnia 13% społeczeństwa to też hate crime?
  • Odpowiedz
@sorek: Mówił że został zaatakowany. Dowodu na to (jeszcze) nie ma.

Niezbyt łapię o co chodzi w dalszej części wypowiedzi: zakładam ze chodzi o to że niby lewica uważa że sianie nienawiści wobec katolików lub białych jest uzasadnione.
Czym innym jest oczernianie czy obrażanie grupy która jest w większości, a szególnie gdy do tego narzuca swoje wartości mniejszością.
Dehumanizacja katolików przeprwoadzona w Polsce musi być oceniona zupełnie inaczej niż ta przeprowadzona w Indiach. Mimo że w obu przypadkach jest negatywna, to ta w Polsce jest mniej szkodliwa: katolików jest większość i ze względu na mały odsetek nie-katolików szanse że ktoś na kanwie tej dehumanizacji popełni jakieś przestępstwo jest małe. (ale jest).
W Indiach katolików jest mało i zwiększenie wrogości społeczeństwa wobec nich może wyrządzić im dużą szkodę wpostaci nie tylko przestępstw z nienawiści ale też
  • Odpowiedz
Mówił że został zaatakowany. Dowodu na to (jeszcze) nie ma.


@KaloszSzatana: zadzwonił po policje bo został zaatakowany. Co miał nagrać zanim go pobiją? Normalny jesteś? Byli świadkowie którzy potwierdzili pobicie.

Niezbyt łapię o co chodzi w dalszej części wypowiedzi: zakładam ze chodzi o to że niby lewica uważa że sianie nienawiści wobec katolików lub białych jest
  • Odpowiedz