Wpis z mikrobloga

Mirki, którą listę do teleele wybrać dla fire tv?
Mam xiaomi mi box i wszystko śmiga lux (lista auto detect online), na fire tv smartiptv, kodi, smart player ciągle zacina i nie mogę sobie z tym poradzić (również autodetect online)

#iptv #teleelevidenie
  • 8
@contigo: Zacinanie to raczej nie problem listy a samego urządzenia, dokładniej rzecz biorąc modułu WiFi. Sprawdź czy zasięg pełny i czy leci na 5 GHz, nie wiem jak w stickach ale taki Mi Box ciął jak cholera jeśli była częstotliwość 2,4 GHz.
@contigo: z tego co pamiętam firestick 4k ma problem a przynajmniej miał z iptv, zobacz na innej liście, a jak ani HLS a i mpegts nie będzie działać dobrze to zmień dekodowanie na programowe i zobacz wtedy. W televizo jest taka opcja, ogólnie polecam tę apkę, jest bardzo podobna do siptv i archiwum tele działa elegancko. Na FS full hd iptv działa bez problemu na wifi 5ghz.

obraz jest 2 sekundy,
@Porygon: Działa Ci epg w televizo z listą teleele? Jeśli tak to jaki adres. Epg.ovh cały czas się aktualizuje bez skutku. Posiadam MI BOX S 4K i szukam alternatywy dla tivimate, a televizo bardzo mi odpowiada ale bez epg aplikacja dla mnie jest dużo mniej ciekawa. Z tivimate mam problem, ze przy kilku zmianach programów lub dłuższej chwili oglądania nie chce mi się wczytać kolejny kanał, wyskakuje błąd ( w załączniku).
siwyluk - @Porygon: Działa Ci epg w televizo z listą teleele? Jeśli tak to jaki adres...

źródło: comment_1597942995EtD3gBdpaHYVklWAU7NxKk.jpg

Pobierz