Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pawel1342: stary, pracuję u operatora komórkowego. I jeśli dalej planujesz się przepychać na temat tego czy u polskich operatorów taryfa ma czy nie ma znaczenia w kwestii złapania zasięgu 5G, to sorry #!$%@? mam xD
Powodzenia w łapaniu zasięgu
  • Odpowiedz
@PoProstuOn: płace teraz ok 15zl miesięcznie w play za te ich bezlimitowe rzeczy. Czyli jak chce dostac 5G to muszę przejść na drozsze pakiety za 25-30zl miesięcznie? ale bezsens. Czemu to nie obowiązywało przy 4G?

i w ogole to skad telefon wie ze mam karte sim bez tej taryfy 5G? Jak wyciągnę karte SIM (czyli nie jestem w zadnej sieci) to w opcjach tez nie moge wybrac 5G. Czy to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@solutio: abonament czy na kartę? Żeby mieć 5G w Play musisz w przypadku abonamentu przejść na nową ofertę, która obowiązuje od końcówki maja (wszystkie oprócz S i mają dopisek 5G), lub w przypadku prepaid odpalić formułę XL za 35zł, tylko ona pozwala złapać zasięg 5G
  • Odpowiedz
@solutio: przy 4G też obowiązywało. W Play Fresh np. zasięgu LTE nie złapiesz

Do BTS normalnie się logował problem ze nie działał internet ale z siecią się łączył ...
  • Odpowiedz
@PoProstuOn: Jestes z Play? w czeluściach supportu do oneplusa znalazłem info, ze play nie ma prawdziwego standardowego 5G - cokolwiek to znaczy. Nie posiadają jakiegoś stabdardowego certyfikatu, który wymaga ten telefon. Na xda sa tutoriale jak wgrac modyfikacje aby on olewal pewne restrykcje i wtedy w PL pojawi sie wybor 5G. Jak to ma sie do tej konieczności wymiany pakietu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Do BTS normalnie się logował problem ze nie działał internet ale z siecią się łączył ...

@Pawel1342: widziałeś znaczek LTE? To gratuluję. Nic więcej poza znaczkiem doświadczyć nie mogłeś
  • Odpowiedz
@lIENll nie sprzeczam ;)
@PoProstuOn jeżeli jest na twoim to sorry miałeś rację ...

Dziwi mnie i stałem przy swoim bo ... U Ziomka w mi 10 smiga Orange na 5g a ma na kartę jeszcze przy mnie robiliśmy speed test...
  • Odpowiedz