Wpis z mikrobloga

Gural, jesteś zbyt upośledzony, żeby pojąć dlaczego ludzie wolą oglądać pusty fotel na urzędniczej zamiast twoje gówno streamy, dlatego wyjaśnię ci to, bo jestem życzliwym człowiekiem, a poza tym ktoś to musi wreszcie zrobić, bo nie możesz dłużej żyć w nieświadomości ¯\(ツ)_/¯

Ostrzegam, że będzie długo, ale warto przeczytać, bo od swoich przygłupich psychofanów tego się nie dowiesz


Prawda będzie brutalna, ale musisz to przyjąć na klatę i albo coś z tym zrobisz i odbudujesz pozycję na rynku patostrimerskim, albo przygotuj się na chude lata, bo jak tak dalej pójdzie, to trudno będzie ci utrzymać siebie, dziewczynę, koty i dom. Sam na pewno dobrze wiesz, że utrzymanie domu w dobrym stanie, to nie są tanie rzeczy, a koszty życia w Polsce są duże i cały czas rosną.

Ok, to skup, czytaj uważnie i wyciągnij wnioski (σ ͜ʖσ) Twoim największym problem jesteś TY sam. Wyjaśnię to najprościej jak się da i napiszę na swoim przykładzie dlaczego kiedyś oglądałem twoje streamy, a teraz jak od czasu do czasu wejdę, to nie mogę na to patrzeć dłużej niż minutę( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kiedyś cię oglądałem bo STRIMOWANIE SPRAWIAŁO CI PRZYJEMNOŚĆ!
Lubię ludzi pełnych pasji i energii do działania, a ty właśnie taki byłeś. Robiłeś to co lubiłeś i zarabiałeś na tym dobre pieniądze. Z takimi ludźmi lubię spędzać czas i dlatego oglądałem cię wieczorami.

Niestety po aferze pedofilskiej wszystko zmieniło się o 180 stopni. Myślisz, że ludzie nie widzą jak mocno jesteś wypalony? Uwierz mi, że widzą jak bardzo znienawidziłeś ten biznes i straciłeś do niego pasję. Kiedyś odpalałeś strima dla przyjemności, teraz zmuszasz się do tego i traktujesz to jak ciężką pracę i przykry obowiązek.

Chciałbyś spędzać czas z kimś smutnym, kto cały czas narzeka na wszystko? Chyba nie. Nikt by nie chciał. A teraz zastanów się jak wyglądają twoje strimy przez większość czasu. Albo narzekasz na wszystko, albo płaczesz, albo siedzisz smutny i się nie odzywasz. Oglądałbyś coś takiego? Ja bym wolał gapić się w pustą ścianę, niż oglądać smutnego człowieka.

Podsumowując: kiedyś miałeś publikę, bo byłeś człowiekiem z pasją, który kosił dobry hajs na tym co lubił. Z kimś takim widzowie lubili spędzać czas.
Teraz jesteś zwykłym internetowym żebrakiem, który musi zmuszać się do odpalenia strima, żeby zarobić parę groszy. Lepiej oglądać obsrany fotel z urzędniczej niż takich ludzi, więc nie dziw się, że nie masz widzów ¯\
(ツ)_/¯

#gural #patostreamy
P.....o - Gural, jesteś zbyt upośledzony, żeby pojąć dlaczego ludzie wolą oglądać pus...
  • 10
  • Odpowiedz
@PanEdzio: Edzio nie swiruj. Zapomniales dodac o oszukiwaniu widzow na hajs, jak np podbijanie donejtow i "wojne" gdzie pozniej sam wypeplał, ze to jego podopieczna podbijala. Picie wody zamiast wodki, wyzywanie wszystkich dookola. Nawet mi sie nie chce myslec co jeszcze. Typ jest skonczony, zafiksowany na punktcie pieniedzy. Zbieral hajs na swoja platforme i co? Do kieszeni. Pracowal na budowie (LOOOL) nagle wpada ze cos #!$%@? jakas belke na budowie i
  • Odpowiedz
@PanEdzio: jak kiedyś dojdą do niego te słowa to i tak będzie próbował na sile zmienić owe nastawienie, które minie po tygodniu.. a pomyśleć, ze wystarczyłoby za starych czasów zrealizować tamten cel lub wytłumaczyć widzom, ze nie może zrobić plaży i dać jakaś inna alternatywę w ramach rekompensaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szkic: Spróbuj go pocisnąć, to wpis spadnie z rowerka po 5 minutach. Gural cały czas siedzi na wykopie i zgłasza komentarze, więc pewnie już to przeczytał. Pytanie tylko czy uświadomił sobie wreszcie, że to on jest tutaj problemem, a nie widzowie czy inni strimerzy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PanEdzio: Zgadzam się w 100% Gurala już nie ma, co najwyżej jest nudny guralek, który nie ma totalnie pomysłu na siebie na YT, jedynie co chce to zapewne odcinać kupony, ale na dłuższą metę to nie przejdzie. Szkoda bo z streamera nr1 na YT (moje zdanie) stał się totalnym nudziarzem i człowiekiem bez energi i pomysłu. Najgorsze jest to, że co tydzień widzimy jakąś informację, że będą dymy, że będzie ogień
  • Odpowiedz
@PanEdzio: +100 Kiedys te biwaki sie ogladalo z przyjemnoscia albo wojne z koreancem czy wizyte ksiedza. Wtedy robil to dla beki i bylo smiechowo. Teraz to nachy obsral i sie wypalil calkiem. Przeciez u Gurala kiedys sie fifke ogladalo czy jak robil skrzydelka. Chlop mial pomysly i ogladalo sie go z przyjemnoscia a teraz to niech sobie jezdzi tirami czy otwiera paczki w fifie za kase widzow i wysyla sam sobie
  • Odpowiedz
@negroni: zgadzam się, szczerze jak patrzę na jej charakter i zachowanie, to nie była warta tego by tak upaść na YT. Ale to jego sprawa nie moja, ja z pewnością wybrałbym karierę, która nie oszukujmy się stała dla niego otworem. Też macie wrażenie, że od momentu powrotu, Gural jest całkowicie inny ? taki sztuczny i w ogóle nie śmieszny, podsumowując nie jest sobą.
  • Odpowiedz