Wpis z mikrobloga

Dziś sobie katolicy obchodzicie rocznicę wniebowstąpienia Maryi, wielkie święto. Jednak dokładnie 245 lat temu, 15 sierpnia 1775 roku wasi przodkowie zamordowali z premedytacją w Dobruchowie przez zamęczenie, tortury w postaci przypalania żywcem, a następnie spalenia żywcem na stosie 14 niewinnych kobiet oskarżonych o czary. W imię wiary w tą waszą Maryję.

Przeszły próbę wody. Okazało się, że żadna nie utonęła, dlatego przystąpiono do kolejnej procedury, czyli próby żelaza i podczas tej próby żelaza trzy panie się ie przyznały do zarzucanych czynów, dlatego nie przeżyły. A tych 11, z bólu przyznały się do wszystkiego dlatego prawomocnym wyrokiem sądu zostały skazane na śmierć.


Tego to już nie łaska pamiętać, hipokryci? Jak się teraz czujecie potomkowie MORDERCÓW? A teraz tacy prześladowani przez kawałek ufarbowanego materiału (°°

http://radiopoznan.fm/informacje/pozostale/ostatni-w-majestacie-prawa-proces-kobiet-oskarzonych-o-czary

#polska #mordercyjezusa #bekazkatoli #dzbanywiary #patologiazewsi #mordercy #wiara #religia #katolicyzm
xandra - Dziś sobie katolicy obchodzicie rocznicę wniebowstąpienia Maryi, wielkie świ...

źródło: comment_1597491500UTVhTCYFghY0zYFYSfxZq6.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
  • 44
@xandra ale wiesz że poglądów i czynów danych osób nie dziedziczy się po krwii?
Tą logika Hans urodzony dziś jest winny zbrodni 3 rzeszy swoich dziadkow, ani dzisiejsi ateisci nie dziedziczą zbrodni ich dziadków w związku radzieckim
  • Odpowiedz
@alteron: A czy dziś Hans jest nazistą? xD Nie. Ale taki Seba czy Karyna wyznają tą samą religię, wierzą w to samo i odprawiają dokładnie te same czary mary przy figurkach i obrazkach, co ich przodkowie, zmieniło się tylko prawo, które im teraz zabrania takich czynów. Widzisz różnicę?
  • Odpowiedz
@alteron: Ale nie pochwala nazizmu, nie jest antysemitą, homofobem ani nie czci Hitlera. W przeciwieństwie do Seby i Karyny, gdyby prawo było inne już by mordowano ateistów. Na razie, nie jest.
  • Odpowiedz
@alteron: To był twój przykład, ja go po prostu ośmieszyłam. Zero logiki i konsekwencji. Wystarczy popatrzeć na to co głosi dziś kler, dokładnie to samo.

@Kaker: Owszem, w obronie własnej, i nie ateiści tylko poganie, po tym jak na naszych ziemiach Krzyżacy z błogosławieństwem Watykanu i religijnymi pieśniami na ustach wybili w pień kilkadziesiąt tysięcy pogan, kobiety, starców i dzieci też. Może Hitler i Stalin byli ateistami, co
xandra - @alteron: To był twój przykład, ja go po prostu ośmieszyłam. Zero logiki i k...

źródło: comment_1597493020lpf7CmRiFkezbnIMkdN049.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dykto: To są fakty. Chrześcijanie dążą do tego by wytępić LGBT, ateistów i wszystko, co nie pasuje do ich świętej książki. Tylko jeszcze prawo im tego zabrania.
  • Odpowiedz
  • 1
@xandra

Może Hitler i Stalin byli ateistami, co nie znaczy, że ich podwładni też


HHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH
  • Odpowiedz
@Kaker: Popierali bo bali się o życie i zdrowie, bali się fanatyków, którzy uwierzyli Stalinowi i Hitlerowi. Większość z żołnierzy była wierząca, ludzie byli bardziej religijni niż dziś.
Wszystkich, którzy się nie zgadzali się z przywódcami - psychopatami czekały konsekwencje. Obozy, albo sąd polowy. Część faktycznie była narodowymi fanatykami, ale taki fanatyzm wynika z religii, w tym z katolickiej. Przypominam, Hitler był w całkiem dobrych stosunkach z Watykanem. Dopiero potem
  • Odpowiedz
  • 1
@xandra Większość żołnierzy była wierzącą? Na jakim stopniu wojskowym? Gwałty przez szeregowych żołnierzy podczas 2 wojny światowej faktycznie pokazywały jacy to wierzący ludzie. Masz jakiekolwiek opracowanie na temat religijności wyższych stopni oficerów? Doucz się historii jeśli chcesz wchodzić w dyskusje na takie tematy i nie dobieraj faktów według własnego upodobania bo prawda jest taka, że to co mówiłaś o przodkach chrześcijan tak samo można przypisać tobie "potomku" zbrodniarzy komunistycznych. W ogóle
  • Odpowiedz
Gwałty przez szeregowych żołnierzy podczas 2 wojny światowej faktycznie pokazywały jacy to wierzący ludzie.

@Kaker: A co powiesz na gwałty podczas wypraw krzyżowych, przez bogobojnych chrześcijan? https://astrahistoria.pl/hulaj-dusza-piekla-nie-ma-wystepki-bogobojnych-krzyzowcow/

Te zdarzały się podczas każdej wojny, i temu nie zaprzeczysz. Doucz się trochę historii zanim spróbujesz bronić tych morderców xD Bo ja nie wyznaję wiary i nienawiści z tego powodu do innych. Ja tylko odpowiadam i przypominam, co ci "prześladowani" robili.

A może
  • Odpowiedz
  • 3
@xandra a czy ja ich bronię? Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Każdy gwałciciel to bydlę nie ważne po jakiej stornie. Napisałaś jakies totalnie #!$%@? wybielając zbrodnie ateistów wytknąłem Ci błąd to pokazujesz mi artykuł o gwałtach na wyprawach krzyżowych gdzie ja ci napisałem cokolwiek w tym temacie, że tak było albo, że tak nie było? Masz w końcu jakieś rzetelnej źródła na temat religijności wojska w zsrr czy wolisz robić takie fikołka
  • Odpowiedz
@Kaker: Ateizm nie jest wiarą w jakieś ideały czy pokrętną moralność, to po prostu zaprzeczenie wiary, także napisanie, ze jestem potomkinią ateistów jest bzdurą, bo nie wiążą się z tym jakieś złe konotacje, jak w przypadku religii, która głosi do dziś te same bzdury i sieje nienawiść do innych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 3
@xandra No tamci ateiści walczyli radykalnymi sposobami z Kościołem teraz ty walczysz z Kościołem, idąc twoja logiką tak jesteś potomkiem zbrodniarzy komunistycznych. Wszytko co napisałem było w oparciu o twoją logikę. Warto się czasem zastanowić nad swoimi wypowiedziami w internecie bo powiedzenie, że osoby wykonujące rozkazy Stalina nie byli ateistami to za przeproszeniem jedna z głupszych wypowiedzi jakie przeczytałem w tym miesiącu.
  • Odpowiedz