Wpis z mikrobloga

#polityka #4konserwy #neuropa
Sierpień 1920: Siły polityczne od lewa do prawa (z małymi wyjątkami) jednoczą się we wspólnym wysiłku aby ratować ciężko zdobytą niepodległość.
Sierpień 2020: Siły polityczne od lewa do prawa (z małymi wyjątkami) jednoczą się we wspólnym wysiłku aby ratować swoje prywatne budżety, w środku pierwszej recesji od 30 lat.

Zazwyczaj nie jestem taki sentymentalny do II RP, uważam ją za gorsze państwo od III RP, ale nie mogę zwrócić uwagi na to, że ona istniała w znacznie trudniejszych warunkach geopolitycznych i moje porównanie tych państw jest zwyczajnie nieuczciwe. Jednak nie mogę odmówić im kilku sukcesów, jak przede wszystkim obronienie państwa przed bolszewikami, ale też połączenie państwa z trzech różnych części i bardzo ambitny, reformacyjny program do 1926.

Podwyżki niektórym urzędnikom się należą (w szczególności wiceministrom), ale k***a nie w środku recesji xD. W momencie gdy Polacy tracą pracę, albo ich rozwój się zatrzymał, lub cofnął, politycy sami sobie przegłosowali wyższe diety. Dzisiaj kawę mi zastąpił ten cytat via Okopress. Jeszcze to polityk opozycji. Jaki podły wniosek można wyciągnąć z tych słów. Politycy są świadomi, że nowym garniturem, lub sukienką zyskają więcej, niż na autentycznej odpowiedzialności za społeczeństwo.
źródło: comment_1597488175clq8xugKPWercIo35G3ixa.jpg
  • 16
@LebronAntetokounmpo:
Nie będzie żadnej alternatywy. Europa zostanie zniszczona w tym stuleciu.
W tym stuleciu większość krajów zachodu utraci swoją większość demograficzną, a dolicz do tego migrację z Afryki.
https://wnet.fm/2019/02/27/dr-zolciak-grozi-nam-to-ze-w-najblizszym-czasie-sto-milionow-afrykanczykow-moze-chciec-wyemigrowac-do-europy/
Opcja Czarnobyl w całej Europie. Zabierzmy ze sobą ten kontynent do grobu. Nie po to były wszystkie te wojny i trud, żeby na końcu wszystko zostało nam odebrane i zniszczone.
@Teutonic_Reich:

Może to afryke zamienić w atomową pustynię?

Nie ma potrzeby. Przynajmniej nie całą.
Zgodnie z prognozami cześć Afryki ma być niezdatna do zamieszkania (wilgoć + temperatura) więc hordy ruszą na Europę żeby nas zniszczyć, tak jak hordy chaosu w Warhammerze.
Niestety w przeciwieństwie do Warhammera, władza nie jest po naszej stronie i tym hordom ulegnie.
Nie ma takiego Karla Franza który by wyrżnął inwazję orków i obronił resztki cywilizowanego świata.
@Teutonic_Reich:

Myślisz że aż tak źle będzie? Może to afryke zamienić w atomową pustynię?

2000 - 2100.
To jest ostatnie stulecie, albo wygramy i przetrwamy, albo przegramy i zginiemy.

Jest ktoś mądrzejszy ode mnie, kto mi to wszystko uzmysłowił. Ale on to dopiero gdzieś za 2 lata będzie aktywny publicznie. Więc można uznać, że mi się wymsknęło. Taki spoiler.
@wypok312: Może pojawi się właśnie taka osoba lub grupa osób? Trzeba też pamiętać że takie tabuny ludzi nie przemieszczą się tak łatwo (braki jedzenia, wody, konflikty etniczne/narodowe oraz choroby). Poza tym musieli by przejść całą sahare, co jest niemożliwe dla ludzi z ich marnym intelektem. Gdyby dotarli nad brzeg morza śródziemnego to by ich po drodze setki milionów zginęło, a wtedy wystarczy zamknąć granicę i reszta sama umrze. No bo co
@Teutonic_Reich:
Jedna się pojawiła. Koleś to jakiś geniusz. On już w 2011 się uaktywnił z "czymś".
Część z rzeczy które pisze to właśnie on mi podpowiedział. Tzn jest mądrzejszy niż 99% wykopków. Albo 99.99%.
@Teutonic_Reich:
To nie takie proste. Ta inwazja nie będzie odbywać się natychmiastowo. Oni tu przybywają cyklicznie i są eskortowani przez straż przybrzeżną państw europejskich.
Natężenie tej migracji jest większe i mniejsze, ale to nie jest tak że nagle 100 milionów w jednej chwili zacznie przekraczać Morze Śródziemne.
Problemem jest nasz system, a nie zatrzymanie tej migracji.
@wypok312: Trudno odmówić racji temu co piszesz. Aktualny system jest tak nie logiczny że nie dziwię się ludziom którzy tworzą teorię spiskowe że to wszystko jest anty-białe nie bez powodu. Zresztą to chyba pierwszy raz w historii gdzie rządy nie reprezentują swojej grupy etnicznej/rasowej, a wspierają dewiantów wszelkiej maści i imigrantów, którzy są głównie mężczyznami co powoduje szereg innych problemów (najbardziej widoczny to problemy na rynku matrymonialnym rdzennych europejskich mężczyzn). Imigrantom
@Teutonic_Reich:
Nie ma znaczenia czy to są teorie spiskowe. Liczą się efekty. Jaka dla nas różnica czy biali stracą większość demograficzną w Europie w wyniku zaplanowanego spisku, czy w wyniku prowadzonej spontanicznie polityki.
Nie ma dla nas znaczenia czy włoska straż przybrzeżna eskortuje łodzie z imigrantami na włoskie wybrzeże, zamiast ich odesłać do Afryki, w wyniku spisku, czy z innych powodów. A powinni ich odstawić na przykład w Libii, skąd wypłynęli.