Wpis z mikrobloga

@BarkaMleczna: Chodzi na smyczy bez problemu ? Tez mam weimara i niestety pies nie do ogarnięcia. O ile udało się go nauczyć kilku komend to spacer z nim oczywiście kiedy trzeba zapiać smycz to totalna udręka :(
  • Odpowiedz
@boleK1315: ciągnie w #!$%@?. Po mieście chodzi lepiej, ale jak są bardziej dzikie miejsca, gdzie pewnie jest więcej zapachów zwierząt, to jest ciężko. Staramy się dużo jeździć w miejsca, gdzie można ją puścić luzem. Może nie znam wielu wyżłów, ale te co znam (niemieckie, weimarskie, węgierskie) wszystkie takie są. Kupiłam sobie pas biodrowy i do tego smycz z amortyzatorem i jest łatwiej, polecam. Jakbyś chciał konkretne linki do produktów, odezwij
  • Odpowiedz
@boleK1315: Też weimara posiadam. Bardzo mądre psy jednak trzeba dużo czasu poświęcić na każdy szczegół w ich wychowaniu bo zwykły spacer może stać sie wyzwaniem. Cierpliwości w pracy z nim c:
  • Odpowiedz
  • 2
@BarkaMleczna
@PoProstuOn wieczory są fajne, też na początku pomyślałam że wolę wieczorami spacerować z psem, ale wcześnie rano jest takie fajne uczucie że Ty już się rozbudzasz i fajnie zaczynasz dzień a reszta świata jeszcze się grzeje pod kołderką :)
  • Odpowiedz