Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, weszłam na tag # danielmagical żeby go zablokować i wiecie, że to ma 6k obserwujących? ( _)
A taka #f1 3k. Ja wiem, że nie powinnam się wtrącać w czyjeś zainteresowania, ale serio, co jest z tymi ludźmi?
  • 15
  • Odpowiedz
@Lililijka: nie wiem czego się spodziewałaś po wykopie xd z jednej strony masz ludzi, którzy hejtują influencerów na Insta, a z drugiej oglądają patostreamy. Wykopkowa hipokryzja w skrócie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lililijka: O wszelkim patostrimingu dowiedziałem się na wykopie. Czyli całkiem niedawno biorąc pod uwagę, że dostęp do szerokopasmowego łącza mam od ponad 20 lat.

Próbowałem zrozumieć co jest takiego fascynującego w oglądaniu sebów, żuli czy innej patologii. A jak się dowiedziałem, że sporo ludzi płaci za oglądanie tego to mi czacha zaczęła dymić.

Wydawać kieszonkowe (zakładam, że dorośli tego nie oglądają) aby patrzeć jak jakiś dres czy inny dziad w
  • Odpowiedz
@Lililijka dokładnie tak, elitarny sport do oglądania dla wybranych.

Oglądając Pana Kierowcę w mistrzostwach świata pierwszej sesji treningowej rajdów formuły 1 czuje sie niemal jak jakiś szlachcic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lililijka: Ja mam takie przemyślenia, że w ogóle ludzie bez zainteresowań uwielbiają zajmować się takimi tematami obyczajowymi, że się tak wyrażę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli właśnie kto z kim dlaczego, patostreamy, kto ma lepsza doope. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba się w pewien sposób trzymać od nich na dystans bo szybko im się zmienia wszystko. Jednego dnia cię kochają, a drugiego...
  • Odpowiedz
@CzakNorris: Specjalnie nie oznaczyłam tagu.
I nie to, że czuje się lepsza, tylko nie rozumiem tak małego zainteresowania f1 przy jednoczesnym dużym zainteresowaniu debilami z internetu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Lililijka: Nie do konca to sie chyba porownac ta popularnosc.

Ok, jest na pewno jakas grupa ludzi, ktora sledzi dokonania takiego magicala z uwaga i wypiekami na twarzy i mozna ich nazwac fanami, ale mysle, ze to mniejszosc. Co do pozostalych ludzi na tagu:

1. Cos co szokujace czy wzbudzajace kontrowersje zawsze bylo popularne i budzilo jakies zainteresowanie.
2. Dowartościowywanie sie na zasadzie, posmieje sie z patoli wiekszej niz ja. Powyzywam i poczuje
  • Odpowiedz