Wpis z mikrobloga

Mirki, chce zaktualizować mojego grafikę w kompie i się zastanawiam, czy brać gtx1660 super, czy jednak dołożyć trochę do rtx2060. Nie zależy mi wcale na raytrancingu, chodzi głównie bym miał spokój z grafiką na kolejną generacje bo obecnie mam gtx1060 3gb i myślę że czas na upgrade, chyba że czekać na ampere bo i tak pewnie kupię kartę gdzieś pod koniec roku, tylko nie wiem czy na nową generacje budżet pozwoli XD (max 1400/1500) Co polecacie?
#pcmasterrace
  • 10
  • Odpowiedz
@autobahn mam 1660 super i jestem bardzo zadowolony :) Metro exodus na wysokich odpala. zmieniłem z gtx 1050 ti. Różnica między 1660 s a 2060 to gdzieś 500 zł... dużo. Jak masz to bierz na pewno na dłużej starczy :) ale 1660 super daje radę, w tej cenie bajka.
  • Odpowiedz
@autobahn: do czego potrzebujesz? ja mam 2060 i o ile w 1080@60 ogarnie wszystko co jest na rynku, o tyle w 1440@144 już jest krucho w nowszych grach (w takim CoD Warzone mam średnio 60-70 FPS)
  • Odpowiedz
@haxx: No głównie 1080 i 60fps, więcej nie potrzebuje, monitora lepszego nie mam i tak. Co do samych tytułów, z tego co tu czytam to chyba nawet sam 1660s by mi starczył bo zazwyczaj gry kupuje „trochę„ po premierze i raczej dopiero za rok będę ogrywał tegoroczne i zeszłoroczne giery, ale z tego co wszyscy tutaj pisali (btw wielkie dzięki wszystkim), będę czekał na te nowości od zielonych
  • Odpowiedz
@autobahn: > gtx1660 super, czy jednak dołożyć trochę do rtx2060

Te karty obecnie są średnią półką, więc poczekałbym na kolejne karty. Mają się na dniach pokazać. Z ciekawości, jakiś uraz do czerwonych ;) ? Anty-Radeonizm ( ͡ ͜ʖ ͡) ?
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan: Do czerwonych nic nie mam tylko z produktami amd miałem chyba kontakt raz w życiu i to jeszcze procek był, a tak to z znajomych graczy właściwie chyba wszyscy mają gefroce i szczerze nie mam za bardzo porównania, a w internecie to wygląda tak, że jedni obrzucają gównem drugich i tyle z opinii XD No ale nie jestem zamknięty na amd tylko jakoś im #!$%@? nie ufam ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@CuckCuckKlan: Co do procków to jak najbardziej, wiele dobrego słyszałem ryzenach i jakbym teraz cpu wymieniał to bym oczywiście brał ryzena, a z tą grafiką to poczekam na te nowości i najwyżej wezmę to co będzie na promce
  • Odpowiedz