Wpis z mikrobloga

@dr_love: Akurat Mefisto został totalnie zabity, różnica pomiędzy 2016 a 2019 ogromna, ta nowa wersja totalnie niewarta uwagi a to był mój top3 na lato. Co do flakonów, to Ci niestety nie powiem bo i jednego i drugiego mam zaledwie dekant, żałuję że kilka lat temu nie zainwestowałem we flakon..
  • Odpowiedz
@kyloe: ja mam 2 flakony Fiero w wersji z pierwszego zdjęcia i pachną identycznie jak zapamiętałem go z wąchania w Tiger & Bear gdzie był we flakonie ze zdjęcia 2.
Co do Mefisto to wielka szkoda, chociaż zawsze wolalem Gentiluomo
  • Odpowiedz
@dr_love: Mam taki flakon jak na pierwszym zdjęciu, jest to nowy wypust, ale racja, trzymają bardzo słabo jak na Xerjoff. Z projekcją też jest tak sobie. Zawiodłem się, jak na tą cenę powinno być lepiej, a trzeba dopsikiwać w ciągu dnia. Ale sam zapach oczywiście świetny.
  • Odpowiedz
@dr_love: Zdjęcie nr 1 to 30 ml butelka, natomiast nr 2 to setka. Wrzucam jeszcze zdjęcie swojego flakonu ze starszego wypustu bez brandu Xerjoffa na butelce. Główne w designie flakonu to logo Casamorati zamiast głowy antycznej postaci, zamiast charakterystycznego X na kapturku atomizera jest C oraz brak brandu Xerjoffa z tyłu flakonu. Nie mam odniesienia co do nowych wypustów, ale mój Mefisto ma całkiem przyzwoite parametry jak na letniaka i jest
Agrael91 - @dr_love: Zdjęcie nr 1 to 30 ml butelka, natomiast nr 2 to setka. Wrzucam ...

źródło: comment_1597268805fGDmzcuFYHond0tUoN9joy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz