Wpis z mikrobloga

@przeciwko78 ale istnieje tez slub cywilny xd tak samo jak chca tez adipcji dzieci czy specjalnego traktowania przez prawo, co do zwiazkow partnerskich sie zgadzam to do poprzednich nie z wiadomych przyczyn.
  • Odpowiedz
@Bellyar: To nieistotne jak będzie się to nazywać, chcą prawa do legalizacji związków. To nie jest przywilej, bo my też możemy legalizować związki.
jakiego specjalnego traktowania chcą?
  • Odpowiedz
@przeciwko78 Znasz roznice miedzy slubem a zwiazkiem partnerskim i wiesz dlaczego zastosowano uklad zwiazkow partnerskich dla par homoseksualnych? Bo jesli nie to z twoich wypowiedzi widze ze jestes kolejna osoba w blednym kole przekonan, jesli kontynuujesz te rozmowe to chociaz znaj podstawy tego czego bronisz.
  • Odpowiedz
@przeciwko78 Nie wiem czy trollujesz czy nie. Przeciez nigdzie nie napisalem ze w polsce sa zwiazki partnerskie bo cjodzilo mi na calym swiecie, tak samo jak dopowiedziales sobie o jakims przywileju czy slubie koscielnym.
  • Odpowiedz
@Bellyar: Z jakiegoś powodu uparłeś się na wywody o ślubie. Kolejny raz powtarzam że im zależy na legalizacji związków. O czym i po co my właściwie dyskutujemy to ja już nie wiem.
Miłego dnia.
  • Odpowiedz
@przeciwko78 Dlatego ze napisales ze popierasz ich protesty bo sa w pelni uzasadnione a przykladem slubu par homo chcialem pokazac zakłamanie ruchu lgbt, ktory chce przywilejow a nie rownych praw bo jesli partia pis by sie zgodzila to poszlaby na rozejm zwiazkow partnerskich a nie na legalizacje slubow par homo ktore dalyby im przywileje
  • Odpowiedz