Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie
Jest teraz dostępny jakiś dostawca iptv na którym Polsat Sport Premium będzie chodził bez zacięć oraz będzie miało archiwum?
Chodzi oczywiście o płynne oglądanie Ligi Mistrzów.

Korzystam teraz z tele i poza tymi polsatami raczej wszystko chodzi dobrze. Kiedyś korzystałem z plusx ale tak średnio chodziło. Ponoć ten i-sat chodzi płynnie, ale tam nie ma archiwum, a dość wysoka cena - śmiesznie wysoka w porównaniu do plusx i teleelevidenie.

#plusxtv #teleelevidenie #iptv
  • 10
@zuchtomek: też jak słyszę tych ekspertów to mi się słabo robi, ale chciałbym mieć wszystko w jednym miejscu ( ͡° ʖ̯ ͡°) poza tym, z jakiegoś dziwnego powodu, wolę oglądać mecze z polskim komentarzem - mimo że nie mam problemów z językiem.. chyba kwestia przyzwyczajenia
@pawelzpolski: to zależy od twojego neta oraz urządzena, mi najlepiej działa na bestm3u (te kradnę ziomkowi na LM bo on ma to w dupie, wtedy daję mu swojego rapida0. Na rapidzie jakość to porażka, nie da się oglądać, plusx i teele u mnie dramat, dużo zacięć i lagów. Inni polecają strims - u każdego inaczej. Mam listy większości dostawców i LM to dość spory problem dla każdego providera.
@Maceek6: wczoraj wykupiłem plusx i nie było ani jednego zacięcia, ale jakość gorsza od tele (oglądam na TV 55 cali i poza tym, że na pewno nie było to fullhd to jakby mniej płynny obraz) + lekkie desynchro (w samym meczu mało zauważalne, bardziej w studio)