Wpis z mikrobloga

Może i jestem mentalnym gimbusem, ale po powrocie z uczelni w 100% wolałem oglądać do schabowego, jak grają w jakieś teleturnieje za hajs niż oglądać jakieś dupne zbitki z okresu miesiąca upchane w jedno wideo. I zgodzę się, że z daily był mega pomysł i to ich zbudowało, powinni wiec zamknąć projekt po zakończeniu daily, bo teraz będzie zjazd tylko i wyłącznie #friz
  • 13
H: bo projekt ekipy z pierwszego sezonu byl i jest jak dotad najlepszym projektem i kanalem jaki powstal na polskim yt? Takie to dziwne? Lubie sie wkrecac w rozne reality show tak samo jak w yt gdzie bylo daily.


@corryand: Nie rozumiesz człowieku, że jak masz 30 lat to już czas na operę, granie w golfa, czytanie Tołstoja i wernisaże? A jak kino, to tylko niezależne.
@TrzyRazyCztery: ahahaha o shit. no to chyba czasy mi sie pomylily xD bo nie znam nikogo ze znajomych co byliby zainteresowani wernisazami czy opera itd xD ja mentalnie wciaz mam 18 lat i absolutnie nie przyswajam informacji ze jestem starszy xD
@TrzyRazyCztery: tak wylapalem ironie ;p ja tak samo, to ze ogladam ekipe, big brothera czy jakikolwiek inny program nie znaczy ze nie ogladam rowniez filmow dokumentalnych czy jakis naukowych programow na discovery dlatego irytujace jsst generalizowane bo i 50latek moglny dobrze sie bawic przy contencie dla dzieci. Moj tata do dzis lubi sobie wlaczyc jakas kreskowke i za dzieciaka to sie pierwszy rwal by ogladac Tom&Jerry ze mna.
@corryand: niby różnorodność w rozrywce świadczy o braku kija w dubie i jest dobra, ale jak słyszę że ktoś ogląda patostreamy albo big Brothera - to po prostu wiem, że się nie dogadamy xD nothing offensive, po prostu się różnimy
@wafel93: zrozumiale, mi np ciezko zrozumiec osoby ktore nie sa na biezaco z yt, serialami czy programami w tv xd i pomimo ze sie z nimi zadaje to jest to dla mnie duzy minus tych osob xd niestety rzeczywistosc weryfikuje ze malo kto oglada az tyle rzeczy co ja