Wpis z mikrobloga

według bukmacherów city jest faworytem do zdobycia ligi mistrzów, jak co roku, może mi ktoś wytłumaczyć co ma ta drużyna, że ludzie są przekonani o ich jakości? ich 2 największe argumenty to guardiola na ławce i kdb w pomocy, co oni mają, czego psg nie ma? obie drużyny zbudowane tylko i wyłącznie na pieniądzach, psg nie ma w swojej drabince barcelony i bayernu, przecież city może wywalić się na lyonie jak to robił już w grupie, wytłumaczy mi ktoś fenomen tego zespołu? #bukmacherka #pilkanozna
  • 10
@na-spokojnie PSG to taka trochę drużyna gwiazd, które nie do końca lubią z sobą współpracować. Wiemy jakie humorki ma Neymar, swego czasu miał konflikt z Cavanim, on chce błyszczeć, chce by całą uwaga była skupiona na nim. Dla mnie ta drużyna nigdy nie stanowiła kolektywu, drużyny, w której jeden za drugim pójdzie w ogień jak to ma miejsce choćby w Atletico czy Bayernie. Do tego gwiazdki tam są często przepłacane, a im
przecież bpl można zdobyć przypadkiem będąc leicester


@na-spokojnie: Równie dobrze mógłbyś napisać, że La Ligę czy Bundesligę można zdobyć przypadkiem, wtedy złożył się na to ogrom okoliczności, wszyscy rywale w kryzysie, wyobrażasz sobie by znowu 6 z 6 czołowych drużyn Premier League było w takim kryzysie? - równie prawdopodobne co wygrana w totka.

PSG to taka trochę drużyna gwiazd, które nie do końca lubią z sobą współpracować. Wiemy jakie humorki ma
@Pustulka: nie, nie mógłbym, la liga jest trudniejsza do zdobycia niż liga mistrzów, masz tam barcelonę, która wygrywa seryjnie ligę, gdzie są 2 drużyny, które grały ze sobą w finale lm, do tego valencie seville i inne, nie ma takiej możliwości, że drużyna, która nie była w pierwszej 10 wygrałaby ligę hiszpańską w następnym roku, skończ proszę z tym big6, bo to jest beka, zaliczanie takich zespołów jak arsenal, totki czy
nie, nie mógłbym, la liga jest trudniejsza do zdobycia niż liga mistrzów, masz tam barcelonę, która wygrywa seryjnie ligę, gdzie są 2 drużyny, które grały ze sobą w finale lm


@na-spokojnie: Jakbyś nie zauważył, a raczej najwyraźniej zapomniał w zeszłym roku miałeś 2 angielskie europejskie finały. Real mistrz La Ligi odpadł kilka dni temu z drugą drużyną Premier League - Manchesterem City. Obecnie wygranie Premier League przez Leicester jest równie prawdopodobne
@Pustulka: nie imponuje mi angielski finał lm, bo były dwa hiszpańskie, a liga europy to żaden poziom, chelsea, totki i arsenal blisko ateltico xddddd, przypominam, że banda simeone wyrzuciła z lm NAJPOTĘŻNIEJSZĄ DRUŻYNĘ W HISTORII, klubowy ranking uefa xddd, serio zachowaj powagę, chelsea dostała właśnie 8 bramek w dwumeczu z bayernem, totki 7 w jednym, w anglii są 2 drużyny, które mogą coś zdziałać, w hiszpanii 3, przypomnę jeszcze, że hiszpanie
a liga europy to żaden poziom


@na-spokojnie: szczególnie teraz gdy za wygranie jej jest miejsce w Lidze Mistrzów i 80 mln € na przyszły sezon, no wiadomo, liczyła się tylko gdy wygrywała ją Sevilla, jeżeli teraz im się uda ponownie, bo widać, że złapali dobra formą na końcówkę sezonu to znowu będą to dobre rozgrywki, jak odpadną to marne pucharek.

nie imponuje mi angielski finał lm, bo były dwa hiszpańskie,


Nigdy