Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 607
Cześć! Od jakiegoś czasu projektowałem Fort żołnierzy imperialnych. Zainspirowałem się zatoka barakud.
Od dziecka uwielbiałem zestawy piratów. Chciałem stworzyć własny. Naturalną przeciwwagę do zatoki. Spędziłem miesiąc na projektowaniu, tygodnie na kompletowaniu części i 5 dni na budowie.

#lego
l_lucky - Cześć! Od jakiegoś czasu projektowałem Fort żołnierzy imperialnych. Zainspi...

źródło: comment_1597081170A9gIXZIcpG1qR6qskoG1zC.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MoroMoro: dzięki! Wiem właśnie. Dlatego nie mam szans w ideas. Co nie zmienia faktu że to była świetna zabawa :) mam już pomysł na drugi projekt z konwencji piratów.
  • Odpowiedz
@l_lucky projekt bardzo ładny i fajnie, że się udało :)

Ale druga moja myśl była taka, że całej budowli brakuje treści, głębi. Ciężko określić o co dokładnie chodzi może o drobne detale, jakieś kamyki, szczególiki, które sprawiają, że dany obiekt nie jest już tylko zbiorem równo ułożonych klocków ale nabiera więcej charakteru. Widać to właśnie w zestawie Seagull Bay.
Jest dość podobny koncepcyjne do Twojego, ale spójrz chociażby na kamienna podmurówkę wieży
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtek_bez_portek: dzięki za trafne uwagi. Trochę eksperymentowałem ze skosami ale nic mi się nie podobało. To chyba przyzwyczajenie do tych dużych kamiennych odlewów z lat 90. W następnym projekcie popracuje nad tym:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wojtek_bez_portek: projekt Mirka jest imo dużo bardziej spójny i logiczny niż zestaw do którego się odnosisz, mamy elegancką hiszpańska wille nadmorska jak dziuplę piratów a w tym seagull to brakuje żeby ktoś jeszcze nasrał na środku
  • Odpowiedz
@blogger: Mega zestaw, też o nim marzyłem! Oczywiście projektując przeglądałem wszystkie klasyczne konstrukcje. Przez chwile nawet mój fort był żółto biały :)
  • Odpowiedz