Wpis z mikrobloga

uwaga, przedstawiam dowód, że moderacja ma dostep do prywatnych wiadomości

We wpisie: https://www.wykop.pl/wpis/51308311/jak-kiedys-sie-wkurzyliscie-ze-nie-mozecie-wyslac-/ napisałem, że wysyłam prywatne wiadomości do zbanownego użytkownika aby stworzyć sobie archiwum gy nie mam możliwości przesłania informacji w inny sposób.

Nie napisałem do jakiego.

Po 20 minutach tworzenia sobie mojego archiwum przedstawionym sposobem (na scrrenie widzicie kolejne 3 linki w archiwum bo mam zamiar nadal je tworzyć mimo tej akcji), nagle z konwersacji usunięte zostało praktycznie wsyzstko aż do 4 miesięcy wstecz + kilka wiadomości sprzed 4 miesięcy.

Czy nie kwalifikuje się to pod przestępstwo naruszenia tajemnicy korespondencji? Jeżeli tak mam zamiar skorzystać z pomocy pawnej, bo zaczynają mnie denerwować takie ingerencje we własną prywatność.

Żądam też publicznych wyjaśnień ze strony administracji wykop.pl

#afera #prawo #bezpieczenstwo #bezpieczenstwowsieci #wykop
bizonsky - uwaga, przedstawiam dowód, że moderacja ma dostep do prywatnych wiadomości...

źródło: comment_1597073018LNrRkeTHUzOEDmbtZ6ebGC.jpg

Pobierz
  • 52
Pw to pw. Każda prywatna korespondencja wysyłana przez A do B jest chroniona prawnie w RP. Administracja wykopu nie decyduje o tym czy ta korespondencja jest chroniona, decyduje o tym mechanizm. Ochrona korespondencji obejmuje nie tylko listy, email ale także wszystkie techniczne metody przekazywania prywatnych wiadomości. To czy jest to prywatna firma, stowarzyszenie, cokolwiek - nie ma żadnego zdarzenia. Google jest firmą prywatną i email na ich serwerze, w skrzynce nadawczej nadawcy,