Wpis z mikrobloga

@overjoyed: @thewickerman88: @AllieCaulfield: @Reevder: swoją drogą to nie sądzicie że to zabawne? Faceci myślą że małe zegarki są damskie, podczas gdy kobiety właśnie noszą oversizowe zegarki modowe jak dw albo inne wynalazki lokalnych "produkcji". Niestety nikt o tym nie mówi. A przecież to jest chyba argument który przemówi bardziej do panów z kompleksami rozmiaru.
  • Odpowiedz
@unified_observer: tak się ten świat do góry kołami przewraca, chłop z chłopem śpi( ͡° ͜ʖ ͡°)... I niedługo pewnie słońce wschodzić będzie na zachodzie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie... To pomimo, że sam zwracam uwagę na rozmiar zegarków... To coraz mniej zaczynam o to dbać. Oglądając zdjęcia np na reddit... ludzie na świecie jakoś się tym mało przejmują. Tylko na
  • Odpowiedz
Nawet jeśli jest odrobinę za duży...


@AllieCaulfield: Ta odrobina jest w tym przypadku języczkiem u wagi wg mnie. Łatwo przesadzić, bo w końcu co to jest 2, 3, czy nawet 4 milimetry? W średnicy koperty zegarka to jednak spora różnica.
  • Odpowiedz
@CptSpaulding: ja wiem, że łatwo przesadzić i nie zachęcam. Ale już Wikszosc osób które widuje, noszących Seiko Samurai np nie powinno ich nosić (teoretycznie). Zegarek może nie wystaje poza obrys nadgarstka ale jest nieproporcjonalnie duży. Jest to jednak wg mnie ok.
  • Odpowiedz