Wpis z mikrobloga

@Rihter: @cyberpunkbtc @lisk_poland

Panowie doskonale wiecie że cena nie ma nic wspólnego z tym co się dzieje w danym projekcie. Reasumując
- nie chce mi się szperać i udowadniać że nie tylko na Bitbaju były duże obroty, zobaczcie że Polonieź już praktycznie się nie liczy
- owszem kwestia delegatów którzy pridukują Liska to absurd i wszyscy o tym wiedzą
- ciągle coś jest poprawiane i dopieszczanie w sofcie - nie jestem człowiekiem z IT a więć mogę tylko oceniać ilość a nie jakość- sam jakości niestety nie ocenię
- LSK jeszcze nie odpalił tak jak inne ma jeszcze sporą szansę na to tak jak kiedys strzał z 1 dolca a nawet mniej na 2,8 a potem korekta na 1,2 - tak samo będzie teraz strzał zielony i trzeba się wywalić i dokupić na spadku
- ja ciągle gram na LSK - mam ustawiony swój własny poziom i na niego czekam spokojnie

#kryptowaluty #lisk
  • 4
@Tomek_Gda: Słyszałem że próbowaliście zrobić drugi token, ale ale nie mogliście i uruchomiliście ERC20 na ETH. Wasz pierwszy sidechain :D

Co Lisk potrafi, poza wydobywaniem się z blokami i prostymi transferami z adresu na adres? Nic, nawet nie ma dynamicznego fee, tylko stałe 0,1 LSK.

Od ICO Liska w 2016 minęły już 4 lata i nic nie macie poza zwykłym tokenem.
Dla przykładu EOS od ICO wystartował w niecały rok i
@cyberpunkbtc: Cyber to co wspominasz to już przeszłość zobacz sobie na githuba ile zostało zrobione, niedługo core 3.0.0 i SDK 5.0 na ukończeniu, oczywiście dla ciebie to nic bo jakże inaczej, będziesz wracać jeszcze do czasów Crypti.
Jak mi Lisk da zarobić to spuszczam tokeny bo zależy mi na PLN-ach a co się będzie działo na rynku krypto to tego nikt nie wie.
@Tomek_Gda: Nic się nie zmieniło przez te dwa lata. Dalej identyczne pieprzenie że zaraz Core i SDK, tylko numerki mają wyższe :D I dalej żadnych konkretów, tylko ogólni że dużo się zmieniło i się rozwija. Jakbym się cofną w czasie...
@cyberpunkbtc: O chryste ale ty upracie sobie ciągle to samo sobie na siłę udowadniasz. Jest praca i jest postęp, jest spora różnica miedzy softem w jednej wersji a kolejnej. I ciągle to samo mówie nie odnoś do tego kursu Liska.