Wpis z mikrobloga

Siemanko, chce rozpocząć swoją przygodę z perfumami i mam zamiar zamówić parę dekantów.
Dior Sauvage edp / Giorgio Ardmani Acqua di Gio Profumo edp / Lalique Encre Noire edt
Na co dzień używam aktualnie DAVIDOFF Cool Water, wyżej wymienione perfumy były by na imprezy, jakieś inne wieczorowe okazje.
Brać na testy te zapachy czy celować w coś innego?

#perfumy
  • 6
@misiauu_: Encre to świetny zapach, ale chyba niezbyt dobry na początek. Jeśli chcesz budować kolekcję to zacznij od bezpiecznego mainstreamu takiego jak właśnie sauvage czy profumo. Na chłodniejsze dni możesz dorzucić coś cięższego np D&G The one, JPG Le male czy nawet Adnan B Ambre noir
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@misiauu_: Encre to świetny zapach, ale chyba niezbyt dobry na początek. Jeśli chcesz budować kolekcję to zacznij od bezpiecznego mainstreamu takiego jak właśnie sauvage czy profumo. Na chłodniejsze dni możesz dorzucić coś cięższego np D&G The one, JPG Le male czy nawet Adnan B Ambre noir

@Eustachiusz: encre noire to była jedna z moich pierwszych odlewem kupionych na tagu i byłem oczarowany zapachem. W sumie nadal jestem dlatego nie odradzał
@kret_w_granulkach: EN bardzo specyficzny zapach nie każdemu do gustu przypadnie tak mocno drzewny zapach. @misiauu_: na imprezy na pewno armani strronger with u albo ultra male. EN weź z 5ml bo to specyficzny zapach mi osobiscie nie podchodzi a i na imprezy bardzo średnio się nadaje chyba że na groby w listopadzie( ͡° ͜ʖ ͡°)