Wpis z mikrobloga

#konfederacja #4konserwy - może spróbujmy tak kulturalnie, przez chwilę.
Jaki macie problem z mówieniem do kogoś "ona Sylwia" albo "on Radek", jeśli się przedstawi i poprosi?

Gdzie zaczyna się u was ten opór?

1. Nie wiecie o istnieniu transseksualizmu?
2. Nie wiecie, że płeć nie ogranicza się tylko do siurka i tzipki?
3. Nie wiecie, że najlepszym istniejącym sposobem leczenia jest tranzycja?
4. Nie wiecie, że pierwszy krok leczenia to tranzycja społeczna, a więc bez żadnych hormonów, operacji, ot takie przebieranki i dostosowywanie się do stereotypowej aparycji przeciwnej płci?

Naprawdę, niech ktoś, bo nie potrafię zrozumieć, dlaczego dorosła osoba nie potrafi uszanować decyzji drugiej dorosłej osoby?

Wysrywy o helikopterach bojowych zostawcie dla siebie, bo oznaczają, że #!$%@?ście się na punkcie 1.

#neuropa #kiciochpyta #lgbt
  • 36
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak:
Zaczyna się od mówienia na faceta "ona", a w mgnieniu oka nie będzie wiadomo czy mówić "on, ona, zie, zir". Ale wiem że nie oczekujesz jakichkolwiek argumentów, tylko jest to kolejny upośledzony wątek szkalowania prawaków. (z którymi się nie identyfikuję)

+ dlaczego lewica chce zakazać mężczyznom identyfikującym się jako kobiety możliwości uczestnictwa w sportach tylko dla kobiet?
  • Odpowiedz
@Zendemion: rzeczywistość jest taka, że płeć nie ogranicza się do tego co masz w kroku, w dużej mierze wynika że świadomości, a więc siedzi w mózgu.

@greedy_critic: oczekuje argumentów, a ty proszę nie udawaj centrysty, mignales mi parę razy na wykopie i daleko Ci do centrysty xD.

dlaczego lewica chce zakazać mężczyznom identyfikującym się jako kobiety możliwości uczestnictwa w sportach tylko dla kobiet?


@greedy_critic: a ty chciałbyś im na
  • Odpowiedz
rzeczywistość jest taka, że płeć nie ogranicza się do tego co masz w kroku, w dużej mierze wynika że świadomości, a więc siedzi w mózgu.


@Nieprzyjazny_Ziemniak: przecież mówię że eunuch to nadal mężczyzna, a nie jakiś dziwoląg bo nie ma nic w kroku. Normalizowanie choroby psychicznej jest szkodliwe i nie mów mi że to nie jest choroba psychiczna bo dysforia płciowa jest tak klasyfikowana przez WHO.
  • Odpowiedz
Co do reszty postu, przepraszam, źle Cię oceniłem - ty podpadasz pod punkt 3.


@Nieprzyjazny_Ziemniak: wiem, że tranzycja jest zalecanym na tę chwilę rozwiązaniem. Ale ja nie jestem lekarzem i nie mam obowiązku brać udziału w czyichś urojeniach
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Zwykle nie mam problemu ze zwracaniem się do ludzi tak jak im pasuje.
Problem zaczyna się jak ktoś mi próbuje wmówić, że jak nie mówię o kimś w określony sposób to jestem faszystą.
  • Odpowiedz
@Zendemion: nie jest?


@Nieprzyjazny_Ziemniak: In a landmark decision, the World Health Organization has removed gender identity disorder from its list of mental health diagnoses. Now called “gender incongruence,” it will be classified as a “condition related to sexual health.” ok jestem nie na czasie, oh well
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: dokładnie tak, skoro pozwalamy na wybór płci, nie można ograniczać wolności w spełnianiu się jako ta płeć. Niesprawiedliwym byłoby im tego odmawiać, skoro płeć ich mózgu wskazuje że są kobietami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lewica chce dać Michała Sz. do zakładu karnego dla kobiet, tylko dlatego że stwierdził że jest kobietą ()

mignales mi parę razy na wykopie i
  • Odpowiedz