Wpis z mikrobloga

@PALECIOK: nie rozumiem twojego pytania.
nie wiem czy byłeś gdzieś dalej niż na Kasprowym.
Ja nie jestem wielkiego doświadczenia nie ma, lekko ponad 500 km w Tatach, ale już mogę powiedzieć, że nie należy przeceniać swoich możliwości.
  • Odpowiedz
@Qullion: 500km to nie dużo by oceniać kogoś 'rozumu za wiele nie miał' XD
To tak jak ja byłbym w 3 lidze
I oceniał co robi typ w 1szej albo ekstraklasie.

nie należy przeceniać swoich możliwości


no wlasnie i nie przecenił nakręcił filmik gdzie z kuznic przez kozi i szpiglas wbija na rysy i potem wraca zawratem

Zginął w zimowych warunkach na Słowacji, ale nie będę pidolić o kimś lepszym odemnie,
  • Odpowiedz
@PALECIOK: ja byłem coś więcej niż na Kasprowym i stwierdzam, że technicznie to był strasznie cienki. Zresztą wystarczy obejrzeć jeden z jego filmow z zimy gdzie zaczął zywcowac jakiś wariant, którego w ogóle nie znał i w połowie był już tak posrany, że nie bardzo wiedział co dalej robić. W innym filmie prawie gubi w ścianie oba czekany, tyle tylko miał szczęścia, że zatrzymały się w śniegu dwa metry niżej i
  • Odpowiedz
@PALECIOK: typ nie miał przygotowania technicznego, a ty mi tu wyskakujesz z jakąś zazdrością. Nie poważny jesteś i zacznij chodzić po górach.
Typa można było podziwiać jeżeli chodzi o kondycję, a nie mu zazdrościć.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qullion: jedni spacerują inni ryzykuja.
Technicznie widziałem dużo gorsze akcje.

xd dobra chlopie koniec dyskusji staż 500km - poziom ekspert w łazeniu po górach oraz wspinacze xddd szkoda dyskutować miłego
  • Odpowiedz