Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam jakiegoś budżetowego #soundbar gdzieś do 300 zika. Potrzebuję do małego pokoju. Nie oczekuję za tą cenę nie wiadomo czego, byle nie trzeszczalo i charczalo plus jakis basik też by się przydał. Byle nie z Chin bo nie chcę czekać miesiącami, więc proponujcie coś co można na allegro dostać. #technologia #telefony #muzyka #film #netflix #gry
  • 10
@kozlat: jesli tv obsługuje równoczesną obsługę głośników TV i gniazda słuchawkowego jak np. LG mój to używam starego suba creative + głośniki telewizora równocześnie :) efekt bardzoooo spoko
używam starego suba creative + głośniki telewizora równocześnie :) efekt bardzoooo spoko


@Nithak: bo nie masz porównania z dobrym audio, dlatego głośniki z tv + sub grają dla ciebie wystarczająco
@Atreyu: miałem dawniej podpięte amplituner kina domowego 5.1 + kolumny mocne więc mam porównanie... poprostu z tego sie wyrasta a taki sub daje ci fajny efekt nawet jak cicho oglądasz film o 22:00. Autor chce do 300 zł więc nie kupuje sprzętu dobrego prawda? + chce "basik" to audiofilem nie jest raczej :D
@Nithak: wyrasta to się raczej w drugą stronę, chyba że kogoś nie stać to wtedy sobie tłumaczy

Kolumn czy zestawu 5.1 raczej nie miałeś dobrych za parę tysięcy, a jakieś głośniczki komputerowe czy stare altusy za parę stów

Może op nie jest audiofilem, ale też nie jest debilem. Soundbary to też nie jakieś dobre rozwiązanie, ale na pewno lepsze niż sam jeden sub od komputerowych pierdziałek

Nie masz ani dobrych średnich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nithak: nope, audiofilem nie jestem ale jakieś wymagania lekkie mam. Moje głośniki z tv są tragiczne i potrzebuję czegoś do filmów i gier. Muzy se słucham na słuchawkach zazwyczaj
@Atreyu: amplituner za 2k w roku 2000 to była przyzwoita półka lol. Bez urazy ale jak każdy "nawiedzony" będziesz doradzał coś min. 10x budżet autora bo tacy "słyszą" głębsza scenę i dużo cieplejsze bassy na kablu HDMI po 1k za metr... a autor do 300 zł nie kupi napewno żadnego przyzwoitego soundbara więc takie dyskusje nic nie wnoszą do tematu - żegnam