Wpis z mikrobloga

@d4wid: byłbym wdzięczny gdyby nie łączyć normalnych homoseksualistów z ruchem LGBT, którym chyba mikser ktoś upuścił pod czachę ()
  • Odpowiedz
@d4wid: nie ma to jak lgbt ktore swoimi dzialaniami walczy z hejtem, ktora defakto jest spowodowana ich powalonymi dzialaniami. taka samonakrecajca sie karuzela
  • Odpowiedz
  • 1
@fizzly: No właśnie o tym mówię, ja tam dalej tolerancyjny. Ale jak widzę tęczę i bronienie tego patusa, to się rzygać chce
  • Odpowiedz
@fizzly: Zaraz zostaniesz nazwany symetrystą i opłacanym przez PIS trollem. Tak wygląda dyskusja, bo przecież ten wandal to wzór dla społeczności lgbt, ale np. prezes SN to już nie, bo mianowany przez PIS i może nie jest gejem.
  • Odpowiedz
@djtartini1: trudno, dla mnie ten cały ruch to jest paranoja jakaś... nie wiem w jaki sposób ma to pomóc w pozytywnym postrzeganiu osób homoseksualnych, bo przecież o to w tym wszystkim chodziło od początku, tak? Wygląda to powoli jak BLM, robię z siebie ofiary na siłę. Kiedyś tylko parady, no okej (choć też uważam że to trochę bez sensu), gdyby to był kulturalny pochód ludzi machających flagami to nie widzę w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@d4wid: jeśli mam być szczery to nic do nich nie miałem ale ta "Margot" zawsze prowokowała no i trafiła kosa na kamień że ludzi jeszcze bardziej nienawidzą środowiska LGBT
  • Odpowiedz
@d4wid Dzięki takim demonstracjom LGBT wręcz traci, za rewolucję biorą się alternatywki i soyboye którzy naczytali się jak to w Polsce biją LGBT, mimo że sytuacja tej grupy zbytnio nie odbiega od normy europejskiej. Tacy ludzie nigdy nie zdobędą poparcia społeczeństwa bo zwykli ludzie nie utożsamiają się z problemami rodem z Netflixa bo są ważniejsze sprawy w życiu.
  • Odpowiedz
@Kuklak Postrzeganie osób LGBT jest w Europie podobne w mej opinii, nastoletnie pędzlaki, dzieci Netflixa, alternatywki z całej Europy popierają postulaty LGBT reszta zbytnio się tym nie przejmuje, czasem się denerwuje na nachalne promowanie LGBT, niewielka grupa europejczyków utożsamiajacych się z wiarą w Boga(obojętnie jaki odłam) jest przeciwna.
  • Odpowiedz
Postrzeganie osób LGBT jest w Europie podobne w mej opinii


@DonTadeo: W Twojej opinii może tak, ale nie ma ona żadnej wartości socjologicznej. Wystarczy spojrzeć na poniższą grafikę - poparcie dla małżeństw osób tej samej płci wynosi od 16 do 92%.
A napisanie, że sytuacja tej grupy w Polsce nie odbiega od normy europejskiej, to po prostu bzdura.
Kuklak - > Postrzeganie osób LGBT jest w Europie podobne w mej opinii

@DonTadeo: W...

źródło: comment_1596969215Cr8tkY4okg0UHh9N3QGkQn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
byłbym wdzięczny gdyby nie łączyć normalnych homoseksualistów z ruchem LGBT,


@fizzly: jakim ruchem LGBT? Nie ma żadnego ruchu/ideologii LGBT! Są tylko bezideowi ludzie LGBT. A przynajmniej tak w mediach słyszałem/czytałem...
  • Odpowiedz