Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bordomir: no ja tam jestem zadowolona, mam nadzieję, że inni, którym polecałam sprzęt, również, mimo małych wad odkurzacza ( ͡° ͜ʖ ͡°) z ciekawości: gdzie kupiłeś? Jeszcze rok temu był problem z dostępnością.

Niech służy!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@remev: nie, nie zajmuję się szeptanką :)

U mnie się sprawdza idealnie, obecnie na 30 mkw. Jedno ładowanie baterii starcza na dwa, trzy odkurzania. Mam kota, więc dobrze ściąga sierść. Moc mogłaby być wyższa, ale i tak jest wystarczająca. Mam panele i kafle, do tego dwa dywany - wszystko dobrze odkurza dzięki turboszczotce, czasem trzeba przelecieć dwa razy ¯(ツ)/¯

Plusem wyjmowany odkurzacz ręczny i łatwość opróżniania plus mycia filtrów. Do tego
@czar_Pekla: A czy nie ma problemu przez to ze turboszczotka nie jest elektryczna? Ogolnie mialem brac xiaomi 1c ale rozowa gubi duzo wlosow, pisali ze ta szczotka lubi sie wtedy przyciac, okrecaja sie wokol niej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@remev: mam włosy lekko poza ramiona, ani razu mi się nie zdarzyło ¯(ツ)/¯ szczotkę czyszczę tak raz na miesiąc, kółka tak samo, może częściej. Nawet nawinęła na nią mi się kilka razy taka linka gruba, zabawka kota, a mimo to dalej się kręciła :)
@remev
@czar_Pekla to tak. Odkurzacz mi się podoba, ale jest specyficzny. To mój pierwszy odkurzacz stojący i przede wszystkim jest zajebiście lekki. Naprawdę zdziwiłem się jak łatwo można odkurzać nie ciągnąć za sobą złomu na niedziałających kółkach. Na plus na pewno podświetlenie ledowe - daje dużą frajdę. Muszę się też przyznać, że jestem syfiarzem i do tej pory użyłem go może z 5 razy xD. Jeśli chodzi o moc ssania - wydaje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bordomir: o kurna, opinia bardziej rozbudowana niż moja, a to mnie @remev: zarzuca promowanie :D

Właściwie opinia pokrywa się z moją, miałam tez wspomnieć o ledach, ale już to robiłam w innych komentarzach. Dywan mam, więc i tu się odkurzacz sprawdza, tylko na pewno trzeba powtórzyć przelot szczotką. Dodatkowych końcówek nigdy nie użyłam, zawsze główna szczota.

Co do wypadających much (xD), to ja nie ganiam owadów, bo mam kota i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@remev: patelnię żeliwmą xD ale to nie agd, w sumie to ja nawet żelazka nie mam ( )

Zasada jest prosta: kup to, co potrzebujesz xD

@czar_Pekla: xD chodziło mi z muchami o to, że jak otwieram pojemnik i wyjmę filtr, to nagle z oszołomionych się robią żywe i uciekają xD. A teraz jak napisałaś to sobie przypomniałem, że faktycznie czasem trochę się zwraca, ale to kwestia wyrobienia nawyku, żeby nim nie majtać po zakończeniu odkurzania.

@remev: polecam nie kupować sprzętu na zapas. I zacznij obserwować roboty kuchenne pod kątem promocji jeśli z dziewczyną gotujecie/pieczecie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@remev: no, wszystko może robić - mielić, szatkować , ubijać, rozbijać, wyciskać, mieszać, wyrabiać ciasto, kroić, miażdżyć itd., ale tak jak @Bordomir: pisze - nie kupuj na zapas. I musisz sam poznać swoje potrzeby. Np. Mnie się marzy taki robot wielofunkcyjny, bo lubię gotować, ale teraz nie kupię, bo nie mam komu gotować ¯\_(ツ)_/¯ i byłoby to za dużo na potrzeby jednej osoby. Za to mam mikser z końcówka blendera
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bordomir: pfffffffff... A myślałam, że potwierdzałeś moje. No cóż, zgodność myśli jednak jest ;)

Ja tam lubię ugniatać, ale jakby był pomocnik, to częściej bym coś eksperymentowała w kuchni.