Wpis z mikrobloga

  • 0
@tycomuxCH: Pokaż potwierdzenia wpłat składek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@memiusz o toto przecież emeryturka zależy od składek. Jego 3 wcześniejsze życia mogły być w starożytnym Egipcie. A skoro pamieta gdzie i ile przepracował niech przedstawi potw. Wplat składek.
  • Odpowiedz
  • 0
@tycomuxCH żeby tylko zwykłemu Kowalskiemu ktory 30 lat w jednym zakładzie ktory nagle splajtował na początku lat 90 uznali jego ciężko odkładane składki... temat emerytury jest w tym kraju tak tragiczny że mimo że czuję Twoj klimat to ciężko mi się z niego śmiać... ( ͡° ʖ̯ ͡°) sam się boję że za 30 lat powiedzą żebym im przedstawił wszystkie dokumenty a ja strasznym ignorantem jestem w
  • Odpowiedz
@tycomuxCH: Po pierwsze - ogromny szacun za podjęcie sprawy i działanie! Trzymam kciuki za wytrwałość. Tak się składa, że również czuję się 72-letnią kobietą uwięzioną w ciele mężczyzny. Chętnie podejmę wspólny front, bo też zamierzam formalnie składać wnioski i nie chcę odpuszczać. Gdzie składałeś już wnioski i które Ci odrzucili? Kto Cię kierował na leczenie farmakologiczne lub psychiatryczne? To chyba niedopuszczalne, by tak było. W razie odmowy zamierzam składać odwołania
  • Odpowiedz