Wpis z mikrobloga

Hej Miraski, Mirabelki, istnieje jakaś alternatywna desktopowa apka dla Spotify, tudzież da się coś zrobić żeby ona działała jakoś normalnie? Nie zależy mi na jakichś zhackowanych wersjach, bo mam konto premium. Chodzi o to jak tragicznie działa oficjalna apka, potrafi się włączać kilkadziesiąt sekund, zamula strasznie przy przeglądaniu itp.

Z góry dzięki za info.

#spotify
Zgrywajac_twardziela - Hej Miraski, Mirabelki, istnieje jakaś alternatywna desktopowa...

źródło: comment_1596871112tVMi5SERAntesIrUatIqGE.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@psylo: masz tu pomiar dla tego samego pliku przekonwertowanego do roznych formatow i przestan #!$%@? kocopoly o tym wspanialym aac ktore jest takie #!$%@? w #!$%@? lepsze ze az na 128 kbps brzmi tak w #!$%@? dobrze, no normalnie roznicy nie zauwazysz XDDDDDD

Jak juz wczesniej napisalem, roznica jest marginalna jesli chodzi o sama jakosc a przy wyzszych bitrate w zasadzie ginie

Pokaz mi panie psie rozmawiajacy o fizyce teraz
Norskee - @psylo: masz tu pomiar dla tego samego pliku przekonwertowanego do roznych ...

źródło: comment_1596892310bRqD93oXuFqOywlL3PYLgq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: tylko tidal chyba, chociaż on też nie jest idealny. Przesiadłem się z tego samego powodu, ciągłe zwiechy i problemy z odtwarzaniem. Tidal ma też lepszą jakość dźwięku, ale streaming troche kuleje przez to.
  • Odpowiedz