Wpis z mikrobloga

@Bofsky: spacerek pod jakim względu, moze cos opisz a nie Zbywasz. Jestesmy normalnymi studentami cale lata gim i lic trenujacymi wydolnosciowo i co roku chodzimy w tatry na ostry #!$%@?. Chetnie bysmy weszli na Gerlach. Poporstu zakomunikowalem tutaj ze jesli jest osoba chetna wejsc razem to mozna.
@caballo-blanco: Pobawcie się najpierw w coś prostszego, np. cubryna, mięgusz czarny. Dopiero wtedy atak na gerlaszka :) Z tego co wiem, na gerlacha prowadzi kilka dróg, oczywiście nieoznakowanych, brak kopczyków. Bez znajomości terenu polegniecie.... W każdą stronę widać kupę skał, nie wiesz gdzie atakować, źle pójdziesz, a trafisz na "ni #!$%@?" miejsce -> cofka, kolejna próba inną trasą .... Przewodnik wcale drogo nie wychodzi.
@lotos10: Dzięki wilkie, na przełeczy pod chłopkiem byłem. Czyli polecasz Mięgusza Czernego albo Cubrynę. Spoko czytałem własnie relacje z Cubryny, i widzę, że trzeba być dobrze zorientowanym, więc musiałbym sporo spamiętać i się naoglądać. Jest jakies forum na fb lub wgl w internecie, gdzie ludzie piszą, że są chętni iść gdzieś razem? Chętnie bym poszedł z kimś kto już na Cubryne wszedł. ;)