Wpis z mikrobloga

No witam perfumowe świry na emigracji w #uk . Będzie rozbierany Xerjoff (i nie tylko), więc szykujcie portfele( ͡° ͜ʖ ͡°). Rozbiórka dochodzi do skutku nawet bez deklaracji ml bo flaszki tak czy siak zamawiam czy też posiadam( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak to u mnie, wszystko powoli i bez pośpiechu więc spodziewajcie się realizacji za około 3 tygodnie. Dzięki temu też można się zastanowić, zmienić zdanie, dobrać kolejną pozycję z listy której nie mam, a którą mógłbym przygotować jeśli byłaby wystarczająca ilość chętnych i czasu z mojej strony( ͡° ͜ʖ ͡°).
Krótka lista tych droższych pozycji, z których mogę odlać po 70ml:

Xerjoff Naxos - £1.45ml
Xerjoff Renaissance - £1.45ml
Xerjoff Dolce Amalfi - £1.45ml @dmnbgszzz mówi, że dobry stuff to zamówłem( ͡° ͜ʖ ͡°)
Amouage Jubilation XXV - £1.20ml
Tiziana Terenzi Orion - £0.90ml - wołam @dr_love
MM By the fireplace - £0.60ml

Cały czas mam w cholerę ml MFK BR540 w ekstrakcie porozlewanych w 15ml dekanty. £31 za szt. Wołam @Volan

W zależności od ilości chętnych szkiełka ogarnę lokalnie lub od decant_pl. Będę starał się zmieścić w standardowych £0.60.
Wysyłka £3 lub £4 w zależności od standardu (ehh, powysyłałem trochę ostatnio paczkomatami w Polsce i brakuje mi tego typu usługi tutaj. tzn wiem, że jest ale jak próbowałem skorzystac to cos nie działało ale nie pamietam o co chodziło( ͡° ͜ʖ ͡°)).

No i jak zawsze u mnie-wpłata jak już będę rozlewał, nie ma potrzeby żebyśmy się teraz rozliczali. Także kto da radę to jeszcze może jakieś nadgodziny zrobić( ͡° ͜ʖ ͡°)

kretwgranulkach - No witam perfumowe świry na emigracji w #uk . Będzie rozbierany Xer...

źródło: comment_15968230797BMi7fCBgpDISwDrGQnTLk.jpg

Pobierz
  • 29
@pol-scot: @Mywave: @dr_love: @passqd: @vilay: Nishane Ani powinienem mieć pojutrze lub w piątek więc biorę się za rozlewanie i będę wysyłał rozliczenia. Jeśli chcielibyście coś dobrać z listy poniżej albo z czegoś zrezygnować to teraz jest dobry moment.
Wołam mireczków z poprzednich rozbiórek: @Versus25, @tytanowy_kalafior, @bkzaza, @atoms, @adekad, @growin, @maxcius, @apiapiapi, @Alexy

Sprzedam Flakony:
Nishane Ani ~25ml = £50