Wpis z mikrobloga

Oświadczam, iż screeny z rzekomymi rozmów z @MarlenkaIQ30: są zfabrykowane. Nigdy tak nie napisałem i nie robiłem z szpitali psychiatrycznych "noclegów' byłem tam w razie potrzeby i nie zawsze z własnej woli. @marv0oo: Czekam z wielkim podnieceniem, aż zobaczymy się na wokandzie. Sądzę, że moja sprawa będzie pierwszą. Nigdy nie robiłem sobie wakacji na koszt podatnika! Ten psychofan w/w sobie fabrykuje te rozmowy, już była psychofanka nessia która w podobny sposób szukała atencji. Agnes to cwana prostytutka na psychotropach i alkoholu, która zniszczyła mnie, bo za dobry dla niej byłem. Kto wie ten wie jak było. Ale co ja będę tłumaczyć to na patotagach gdzie 80% typów z twarzą kuracyji podróżują między PH a wykopem, a jedyną styczność z kobietami to mieli jak z brzucha mamy wychodziły
#rafatus #patostreamy
  • 17
@JerzyKulej: Agnes haha, ona to teraz ma więcej wrogów w samej Warszawce, niż ja hejterów na wykopie. Już nawet dupom nie na prostuje spraw i problemów, których narobiła sobie z początku tego roku. Poza tym ciąży na niej odsiadka za odrobki i ma wyroki w zawieszeniach. Jedną sprawę ma w toku też dosyć gruba. Działa to tak, że idziesz siedzieć z wyrokami w zawiasach i dolewają je do puli. Ale nie
@Rafatus69: Mówisz bombę jej sprzedał? Tak jak ona tobie czy ty marlence? xD Ktoś pisał, że czeka aż do ciebie wróci karma. Ale ta karma cały czas jest przy tobie - jesteś bezdomny, rodzina cie nienawidzi, nie masz pracy i w Polsce jej pewnie nie znajdziesz, nawet na czarno, przez 3 lata streamowania jedyne czego się dorobiłeś to strapona sam wiesz gdzie, stałeś się synonimem zezwierzęcenia i skrajnej patologii, masz długi.