Wpis z mikrobloga

Jakbyście chcieli zobaczyć zmiany na mapach w dzisiejszej aktualizacji #csgo , to zapraszam ( ͡ ͜ʖ ͡)
Taki sposób przedstawienia porównania, że nie powinniście się zgubić jeśli nie znacie mapy, a nawet może trochę ją poznacie... mam nadzieję.
Zmienione zostały Anubis (które może wejdzie nawet do puli map turniejowych, według mnie tak może być), Mutiny i Swamp, przedstawiłem również nadchodzącą mapę dz_frostbite.
C.....k - Jakbyście chcieli zobaczyć zmiany na mapach w dzisiejszej aktualizacji #csg...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ciasna-kieszen: - Kosmetyczne zmiany na Anubis, raczej drobne poprawki ale jednak wymagane, testowane w tej chwili są zmiany na bombsite A, może wskoczą kiedyś na serwery.
- Mutiny i Swamp dostały sporego boosta fpsów, przy Mutiny poświęcili dla optymalizacji poprawne renderowanie, bo teraz przy zwiększaniu FOVu zaczynają się cuda i znikają przedmioty w polu widzenia. Ponadto na obydwu mapach małe poprawki mające poprawić gameplay.
- Przedstawienie zmian na nadchodzącej do
  • Odpowiedz
@delyr: komenda fovcsdebug, potrzeba mieć "sv_cheats 1" włączone, więc w multiplayerze jest to niedostępne, natomiast na boty można odpalić :)
Natomiast tak jak wspomniałem na filmie, źle by ta mapa wyglądała przy jakimś fragmovie, bo właśnie często w tego typu filmikach zwiększa się FOV
  • Odpowiedz