Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? jaki to jest atencjusz. #!$%@? cos, ze przyjedzie bez kamer i leb Kasjuszowi urwie jak sie z nim nie umowi na dokonczenie sparingu. Bawi mnie to w #!$%@? bo Kasjusz totalna wyjebka w ten sparing, wrzucil na kanal tylko caly sparing i wyjasnil na filmie co z uchem, zero story z jego strony na ten temat a Tyburski od 2 dni caly instagram #!$%@? tym tematem XD
#famemma
bartexx96 - Ja #!$%@? jaki to jest atencjusz. #!$%@? cos, ze przyjedzie bez kamer i l...

źródło: comment_1596796602pBYpTCSjj13nMKMeCC3gms.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@transerfer: Chlop gada, ze jak Kasjo wroci z nagrywek do WS to widzi go na macie XD Chlop jest glupszy od Sida, ma walke za niecaly miesiac a on sie bardziej skupil na Kasjo niz Tanculi bo wie, ze z Tancula zadnego fejmu nie zyska, bo tamten sie malo udziela w mediach spolecznosciowych. Licze, ze mu Tancula #!$%@? spusci to moze troche pokory nabierze i hejtowany bedzie jak Sid mefedroniarz
  • Odpowiedz
@bartexx96: ja bym na miejscu kasjo wprost powiedział temu botoksiarzowi - dostałeś #!$%@? to teraz się ustaw w kolejce to rewanżu. Kasjo ma z 10 potencjalnych przeciwników + rewanż z Ambro i Polakiem. Dopiero potem MOŻE by pomyślał o Botoksiarzu
  • Odpowiedz