Wpis z mikrobloga

Co ciekawego FB Radom zawsze zionęło betonem i olewackim stosunkiem do klienta indywidualnego. Wraz z premierą ViS 100 M1 widać wielkie zmiany. Raz - Bezproblemowy kontakt z działem sprzedaży, dwa- pistolet świetnie leży w dłoni, trzy - nieźle się prezentuje, cztery- stosunkowo niska cena jak na metalowy pistolet (2599 PLN). Pięć-wyposażenie fabryczne przewyższa standard bo w komplecie znajdują się światłowodowe przyrządy celownicze, płytki pod różne mini kolimatory i wymienne okładziny dla strzelców
  • Odpowiedz
  • 2
Ciekaw jestem jaki był koszt liftingu tego MAGU


@Seba1991: @Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain:
MAGa 95 przypomina tylko z wyglądu, pistolet jest zaprojektowany od zera i niemal nie ma części wspólnych, łącznie z niepasującymi magazynkami.

@Polinik No nie wiem to ma byc plus? W sensie zaprojektowali od nowa MAG-a. Nawet nie poprawili jego wad jak część mechanizmu spustowego na zewnątrz szkieletu.
Czyli skopiowali MAGa zmieniając nie co wymiary aby móc twierdzić, że to nowa
  • Odpowiedz
  • 0
Nawet nie poprawili jego wad jak część mechanizmu spustowego na zewnątrz szkieletu.


@Variv: skąd to info?

@Polinik Wydaje mi się, że widać na zdjęciach że część mechanizmu spustowego operuje na zewnątrz szkieletu jak u poprzednika. Po prawej stronie pistoletu nad spustem. Widac zgrubienie jak u poprzednika czy Beretty.

@irq11 możesz zweryfikować czy mechanizm jak u poprzednika na zewnątrz czy to frez szkieletu oslaniajacy mechanizm?

Nawet jak go osłania frezem to znaczy,
  • Odpowiedz
Nawet nie poprawili jego wad jak część mechanizmu spustowego na zewnątrz szkieletu.


@Variv: Dlaczego uznajesz to za wadę? Wg. mnie nie ma to żadnego wpływu na działanie czy awaryjność broni.
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv: szkoda, że nie ma wersji z manualnym bezpiecznikiem, ale zgaduję, że to mało popularna opcja, bo fanów tego rozwiązanka chyba nie przybywa.


@Pantokrator ? Przecież masz manualny skrzydełkowy bezpiecznik.
  • Odpowiedz