Wpis z mikrobloga

@ZiomPolski: ją jeszcze da się usprawiedliwić - wiem że to mega irracjonalne i aż niewiarygodne ale ona chyba naprawdę go kocha. za to przecwelony strapon robił to z nią chyba tylko dla fejmu, albo po prostu - zgrywa króla a tak naprawdę rżnąłby nawet jałówkę na polu. nie umiem sobie tego wytłumaczyć
  • Odpowiedz
@ZiomPolski: Hehehehe jedno jest pewnie. Nie zniknę nigdy. Na fejmie mi już nie zależy powiedziałem to przecież w wywiadzie. W następnym tygodniu będzie dłuższy bardziej obszerny i szczegółowy, a w razie jakbyś nie potrafił czytać w drugiej połowie sierpnia biorę udział w audycji w radio. Tam też wspomnę o takich ludziach jak "wykopki' a raczej PATOWIDZOWIE z zaburzeniami psychicznymi z patotagów. Mam nadzieję, że uda mi się to rozdmuchać tak, że
  • Odpowiedz
@Rafatus69: jaka nienawiść???, czytaj co napisałem, to nie ja robiłem z siebie idiote, to nie ja srałem do wiadra, to nie ja dałem sie zruchać dziewczynie straponem, to nie ja podkręcałem wibracje. Kto ma się wziąć za WYKOP???, za co??, za to że kręcimy beke z takich tworów jak ty???, wywiady - gościu jesteś pośmiewiskiem, obrazem totalnego upadku, na fejmie ci nie zależy ?? - a jaki ty masz fejm??? -
  • Odpowiedz
@ZiomPolski: daj sobie spokój z tym Straponem, on już tu miał wielokrotnie pisane scenariusze na sukces i sławę. Ale to jest głupi tuman z zatartym mózgiem. On teraz jedzie do Hansa na roboty w czerwonej dzielnicy zarabiać hajs!
  • Odpowiedz
Tam też wspomnę o takich ludziach jak "wykopki' a raczej PATOWIDZOWIE z zaburzeniami psychicznymi z patotagów. Mam nadzieję, że uda mi się to rozdmuchać tak, że wezmą się za was jak za patostreamerów w 2k18.

@Rafatus69: Jak na razie jedyną osobą z potwierdzonymi i zdiagnozowanymi zaburzeniami na tym tagu jesteś ty (i alfonzo vel osiecki ale tego agenta nie liczę) xD Pamiętaj, że w necie jest mnóstwo materiałów z Tobą i
  • Odpowiedz
wrócę do patologii


@Rafatus69: ty nie musisz nigdzie wracać. Jesteś, byłeś i zawsze będziesz patologią. Głównie umysłową

Nie zniknę nigdy.

Już pisałem - dla ciebie zniknięcie z neta oznacza samobójstwo - prawdziwe, nie internetowe. Ta pseudosława którą posiadasz to jest jedyna rzecz, jedyna więź jaka ci pozostała. Nie masz rodziny, przyjaciół, dobytku, honoru, godności, rozumu. Została ci tylko sława z defekacji do wiadra/w spodnie

z zaburzeniami psychicznymi

śmiesznie to brzmi, jak
  • Odpowiedz
@marv0oo: Nękasz mnie, oczerniasz, fabrykujesz moje rozmowy z Facebooka i Instagrama i jeszcze zastraszasz? ty masz tupet! Mam nadzieję, że po kolejnych wywiadach i audycjach w radio wezmą się, za takich psychofanów jak ty i usuną ich raz na zawsze z tego forum! To ty powinieneś być umieszczony w jakiejś Choroszczy lub Tworkach 16 letni szczylu z bananowej rodziny z wybujałym ego. Powinni ci internet odciąć i wysłać w klatce na
  • Odpowiedz
@Tympekkkk: Punktowanie od anonimowych wychodkow z patotagów? Panie niech oni twarze pokażą... Przecież to nastolatki z pryszczami na utrzymaniu rodziców nic więcej. Nic nie warci ludzie, którzy wiedzą, że nic w życiu nie osiągną.
  • Odpowiedz
@Rafatus69: Syndrom wyparcia mocno rafałku xD fajnie sobie kreujesz rzeczywistość - tak nie za logicznie a wręcz zabawnie. Tylko nie zapominaj kto tutaj miał 25 centymetrowe plastikowe dildo w okrężnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rafatus69: a i właśnie, jak kolega @JerzyKulej słusznie zauważył - ja mam matkę, osobę która mnie kocha. A ty kogo masz? Agnes mówiła, że twoja matka cie wrzątkiem lała xD do tego teraz cie pewnie nienawidzi za incydent z bratem.
  • Odpowiedz