Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ile gier w stylu starego God of war, ostatniej Castlevanii na PS4 wyszło? Chodzi mi o młucke z szeregami przeciwników, robiąc combosy. Nie licząc Darksiders i Devil may cry, nic innego mi nie przychodzi do głowy. Chyba ten segment gier powoli wymarł. I zdaje się na #ps3 było tego więcej.

#ps4
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: Slashery niestety wyszły z mody. Oprócz tego co wymieniłeś Transformers Devastation mi się jeszcze kojarzy, oraz remaster Bayonetty.

Teraz najblizej czegoś podobnego to w połączeniu z looterem Marvel Avengers i GodFall na ps5

  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Jest jeszcze remake Bayonetty ( ) Ale zgadzam się, posucha okrutna, chyba, że kogoś bawią takie potworki jak Onechanbara Z2: Chaos, ale to już trzeba być desperatem... (tak, splatynowałem to ( ͡ ͜ʖ ͡) ).
  • Odpowiedz
Onechanbara Z2: Chaos, ale to już trzeba być desperatem


@liadan: jak już wspomniałeś o Onechanbara to warto też wspomnieć o takiej fajnej serii jak Senran Kagura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Senran Kagura, polecam. Masz tam wszystko co chciałeś. Młucisz wrogów, combosy, bimbały, dupencje, Zawansowany system niszczenia ciuc.. znaczy zbroi, ultimate ataki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz