Wpis z mikrobloga

@Damexiu: Nie powinieneś mieć problemów z paypalem, dopóki nie będziesz miał problemów z jakimś płatnikiem.
Zgłosisz problem to ciebie zweryfikują i może być kiszka. ;)

Jeśli używasz pp do zakupów i sam sobie przelewasz środki to spoko.
  • Odpowiedz
Znaczy,w razie czego to jakby jakies komplikacje były z maj friendem,to poprostu by mi zwrócili kase,więc raczej nie było by problemu
  • Odpowiedz
@Damexiu: Nie ma znaczenia suma. Nie zablokują ci konta, jeżeli nie złamiesz regulaminu, narażając na utratę środków np. kupującego od ciebie lub sprzedającego (dlatego pp zamraża środki na ok. 21 dni).
Przynajmniej tak było bodajże w 2006 r bo wówczas zakładałem konto.
Sprawdź w regulaminie a konkretnie chyba w blokadach płatności. Ale to nie ma nic wspólnego z tym, że jesteś niepełnoletni. Tak, że bez obaw. :)
  • Odpowiedz
@Damexiu: Dokładnie tak! Chyba, że sam coś przeskrobiesz (nawet przez przypadek).
Jeśli tylko kupujesz to nie ma żadnego problemu.
Dlatego też, pp nie wypłaci sprzedawcy pieniędzy za transakcję z tobą, dopóki nie minie owe 21 dni.
To jest czas, przez który możesz wnieść do pp o zwrot kasy. I tylko tyle dni masz.

Co prawda to trochę mało czasu dla darmowych zakupów na Ali ale kupiłem tam kilkadziesiąt paczek
i nigdy
  • Odpowiedz
@Damexiu: Tak. Ale, jeżeli coś sprzedasz z płatnością przez pp to środki masz zablokowane na 21 dni (zamrożone).
Dopiero po tym czasie będziesz mógł nimi operować. Jeśli kupujący nie wniesie o zwrot.
  • Odpowiedz
@Damexiu: Ciut przesadzasz ale zawsze możesz "zmolestować" kogoś pełnoletniego, żeby przelał tobie kasę na pp.
Najwyżej będziesz musiał mu "prowizję za fatygę" zapłacić. ;)
  • Odpowiedz