Wpis z mikrobloga

Ha, witam ponownie braci w przegrywie :)
Dzisiaj krótko opiszę, po czym poznać, czy #szaramyszkadlaanonka jest nienormalna?
Czyli kiedy odpuścić starania się o taką dziewczynę :)
Może to są oczywistości, ale może ktoś to odkryje :)

To sam odkryłem dość niedawno:
- jeśli ma +25 lat, i jest ładna i sama - bardzo wysokie prawdopodobieństwo że niestety nie jest normalna. Np. borderline
W naszym społeczeństwie, gdzie to faceci wyrywają kobiety, a kobieta nic nie musi, samotoność pań jest po prostu dziwna.
Gadanie że ,,skupia się na nauce/pracy" można wyśmiać, bo to kobiety wybierają faceta.
Możliwa aseksualność, lub nawet homo.

- za bardzo przejmuje się zwierzętami np. kociary, koniary? Daj sobie z taką spokój, zawsze będziesz na drugim miejscu.

- niezależnie od wieku gada na seksualne tematy, jest bardzo odważna w gadce z obcym facetem - nie, to nie ekstrawertyzm, to dowód, że nie jednego "pieca", "chleb" jadła.

- po tyg znajomości za bardzo gada o dzieciach - uciekaj bo będziesz tatusiem

- odrzuca ciebie gunwo argumentem - ma ciebie za c1pę i nie uważa nawet ciebie za faceta - odrzucenie z tzw. litości by ciebie ahahaha ,,nie urazić". Gunwo argument jest tak naprawdę dla niej usprawiedliwieniem, gdyż kobiety za wszelką cenę chcą wierzyć, że nie lecą GŁÓWNIE na wygląd. Naprawdę nie potrafią powiedzieć ,,słuchaj jesteś za brzydki XD". A taki przegryw skupia się na gunwo argumencie, zamiast zrozumieć że laska żąda lepszego, chociaż często same nie są bóstwami.

-sprawdzić na imprezie jak się zachowuje po alkoholu - często maski opadają i można się zdziwić.

-odpisuje "aha","no" itd. - ma ciebie za gunwo.

- jest przesadnie miła - maskuje odrazę...

Dziewczyny które nie miały chłopa często są bardzo ciche, trzeba je za język ciągnąć.
Boją się cokolwiek o sobie powiedzieć.
Nawet jak się im podobasz to nie dadzą ci sygnału (no chyba ze jesteś uber chad) bo są takie nieśmiałe...

Ale można się zdziwić, gdy taka ,,nieśmiała" zmienia charakter o 180 stopni, gdy ujrzy super ciacho....

To jest po prostu żenujące, gdy ty się starasz, pokazujesz mistyczny charakter, ona nic o sobie nie mówi, cały czas cisza, a potem odrzuca gunwo argumetem - ty myślisz że nieśmiała, a po prostu nie jesteś !chad = śmieć -> nieczłowiek.

Ale gdybym miał wygląd chada a gadał to samo, to okazało by się że takiej gęba by się nie zamykała, i dokładnie kocha to samo co ty.... żenada.

#przegryw #blackpill
  • 11
@vympayer: Najlepsze jest to, że mimo że WIEM jak działa dzisiejszy świat, kobiety itd. zawsze liczę na to że może jednak coś wreszcie się uda (tak dla odmiany) i zawsze się rozczarowuję... staram się szykować się na najgorsze, a nie spodziewać się czegoś dobrego. No i nie udaje mi się... złośliwy mózg :(
@Zly_CzlowiekXD: Cóż, przypomina mi to trochę piosenkę "Forever young" tyle że w wersji Pathfinder (powermetal bardziej do mnie pasuje). Tekst "hoping for the best, but expecting the worst". Przede wszystkim oczekiwać najgorszego. Częściowo dlatego że się do tego przyzwyczaiłem mimo młodości jestem kompletnym cynikiem. Naucz się czytać sygnały i traktować te lepsze jako miłe zaskoczenie. Lepiej to niż liczyć na najlepsze
@vympayer: > Cóż, przypomina mi to trochę piosenkę "Forever young" tyle że w wersji Pathfinder (powermetal bardziej do mnie pasuje). Tekst "hoping for the best, but expecting the worst". Przede wszystkim oczekiwać najgorszego. Częściowo dlatego że się do tego przyzwyczaiłem mimo młodości jestem kompletnym cynikiem.

No zawsze próbuję, no i dzięki za polecenie utworu, posłucham, bo lubię klimaty powermetalowe.

Naucz się czytać sygnały i traktować te lepsze jako miłe zaskoczenie. Lepiej
@Zly_CzlowiekXD: Cóż, to co opisujesz to reakcje na gorszy wygląd, ale jestem wdzięczny za brak tekstów "normie tego nie zrozumie". Normie jestem z ryja. Swoje przeszedłem jeśli chodzi o gnębienie w szkole i jak słyszę o niezmywalnej traumie to krew mnie zalewa. Swoją zmyłem zostając gymcelem i prowokując szkolnego "chada" (gnębił mnie jak byłem słabszy i był co najwyżej uppernormie) któremu obiłem ryj i zmusiłem do określenia się jako "mała dziwka".