Wpis z mikrobloga

Według @xandra policja interweniowała w sprawie flagi.


@legendarny_aleksy: To jest kłamstwem, napisałam, że nie czytałam jeszcze wiadomości i o dzbanie nie wiedziałam, proste? Poza tym napisałam, że dobrze, iż go zdjęli. Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@legendarny_aleksy: A widzisz tam dzbana na balkonie? Wasze typowe zachowanie, manipulacja, kłamstwa i hipokryzja. Tylko się kompromitujesz, ale jako sympatycy PiSu już do kompromitacji przywykliście co? xD
  • Odpowiedz
@noitakto: nie mam zamiaru bronić policji. Moim zdaniem każde ich zaniedbanie czy nadużycie powinno być napiętnowane, ale puszczanie takich fejków to tylko kompromitacja dla ludzi, którzy je udostępniają
  • Odpowiedz
@xandra: argumentum ad hitlerum już wyszedł z mody? Teraz będziesz próbowała obrażać oponenta rzekomymi powiązaniami z PiSem? Wiesz, że można krytykować działania lewicy nie będąc sympatykiem partii rządzącej? Co do zarzutu, że gościa nie widać na balkonie to nie jest dla mnie żadne usprawiedliwienie. Ludzie nie weryfikujący takich informacji zwyczajnie się kompromitują.
  • Odpowiedz
@legendarny_aleksy: A zresztą, kompromituj się, dodam do ulubionych i będę pokazywać, jak #4konsery kłamią i manipulują xD Twój wpis w gorące nie wyjdzie, ale mój na pewno ;)

Pokazałeś zdjęcie, na którym jest tylko flaga i mnie głupotę zarzucasz? Jesteś niespełna rozumu? xDDD
  • Odpowiedz
Pokazałeś zdjęcie, na którym jest tylko flaga i mnie głupotę zarzucasz? Jesteś niespełna rozumu? xDDD


@legendarny_aleksy: Umiesz czytać, manipulancie? xD A teraz pokazujesz zupełnie inne zdjęcie, kłamco.
  • Odpowiedz
@legendarny_aleksy: Po co mam kasować, wprowadziłeś mnie w błąd jednym zdjęciem we wipisie, a teraz pokazujesz zupełnie inne zdjęcie i kłamiesz na mój temat. Masz jeszcze coś do powiedzenia kreaturo? xD Posadka w TVPiS zaklepana? xDDD
  • Odpowiedz