Wpis z mikrobloga

  • 2
@krykoz byłem ostatnio u Niemców i kupiłem sobie najtańsze czipsy paprykowe. W smaku całkiem okej, ale sam fakt, że za 200g zapłaciłem coś około 4,5 zł. Strasznie tanio.
Najciekawsze, że mogłem przestać je jeść w dowolnym momencie, a nie tak jak przy laysach, że dopiero jak się paczka skończy.
Więc czipsy w Niemczech> czipsy w Polsce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DunningKruger: Czy ja wiem, zależy jakie chipsy, ja tam wolę kupić chipsy z prawdziwymi przyprawami, np w Aldi mają takie Feurich, sprowadzone z Niemiec, a nie jakieś gówniane lays ze wzmacniaczami smaku i chemią
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Jedyne czipsy, które w Niemczech są wyborne to Kessel Chips od funny-frisch (najlepiej papryka lub bekon). Niebo, według mnie jedne z najlepszych jakie są. Kosztują 2 euro. Poza tym to wszystkie inne sprzedawane w Niemczech to zazwyczaj gówno. Polskie z reguły lepsze.
  • Odpowiedz
@DunningKruger: Tylko dużo firm robi czipsy typu Kessel. Próbowałem kilka i najbardziej mi podchodzą właśnie te od funny-frisch. Inne są często gorzej doprawione albo zbyt słodkie itd.

Oczywiście o ile lubi się ten typu czipsy.

W Polsce np. można wyrwać całą gamę przeróżnych Laysów. W Niemczech zazwyczaj w sklepach 1-2 gatunki Laysów o ile się znajdzie :/.
  • Odpowiedz