Wpis z mikrobloga

#swiat #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #japonia #peru

Tag do obserwowania lub czarnolistowania --> #flagiswiatamirko

#69
Siedemnasty dzień konkursu na najlepszą flagę na świecie.

Arkusz Google do śledzenia wyników --> https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AaXDj9xTNQQzTZR1udr_aVwmDZVb_SWP2DQv1fN7wC8/edit?usp=sharing

Głosować można 48 godzin. Po tym czasie wynik zostaje zatwierdzony co do jednego głosu. Jeśli wystąpi remis - oddam swój własny głos na jedną z flag.

Runda druga.
Pojedynek numer 69: Japonia vs Peru
XkemotX - #swiat #pytanie #ankieta #glupiewykopowezabawy #japonia #peru

Tag do obs...

źródło: comment_1596202606JyBemuYYy9d97BclirZhyl.jpg

Pobierz

KTÓRA FLAGA PODOBA CI SIĘ NAJBARDZIEJ?

  • Japonia 58.4% (416)
  • Peru 41.6% (296)

Oddanych głosów: 712

  • 31
  • Odpowiedz
@tomazzo69: przecież wyjaśniłem dlaczego uważam flagę Peru za słabszą, niedowidzisz? Czym się różni od ( ͡° ͜ʖ ͡°) w twoich wpisach? XD

Typie, spójrz sobie na mój content i swój. To ja nie mam tutaj z kim dyskutować.
  • Odpowiedz
bo jest oryginalne i daje jakieś skojarzenia (kraj wschodzącego słońca). Flaga Peru o niczym nie mówi, przez co wygląda na nieprzemyślaną. Takiej flagi Peru nie możnaby użyć w sztuce czy marketingu, bo jest po prostu słaba.


@Katsukyun: XDDDDDD oryginalna i daje skojarzenia? no czerwona kropka na białym tle daje bardzo jasne skojarzenia rzeczywiście XD i spójrz na flagę Palau czy Bangladeszu też takie oryginalne i też kojarzą ci się ze
  • Odpowiedz
@blablalbla: Oczywiście, że tak. Mi flaga Palau kojarzy się z wyspą na oceanie. Flaga Bangladeszu to z kolei kolejne nadawanie kolorom wartości.

Najwyraźniej stoimy po prostu na zupełnie innym poziomie intelektualnym. Dla mnie takie rzeczy są oczywiste. Typowy Polak czytając Murakamiego powie ' nie rozumiem'. Oczywiście, że nie rozumie, bo nie jest przyzwyczajony do wybitnej literatury. Flagę Japonii widzę w architekturze, malarstwie, literaturze, mitologii. Wszędzie. Miejsce flagi Peru jest wyłącznie
  • Odpowiedz
śniło mi się że sram na kiblu i nagle wchodzi chłopak w którym sie bujam i siada na kiblu obok (tak dwa kible obok siebie) i sobie sramy razem trzymając sie za rączkę w końcu trzeba sie podetrzeć i on sie szybko podciera a ja mam całą dupę w gównie i wiem ze tak łatwo podetrzeć się nie da i zaczynam sie wstydzić zużywając coraz więcej papieru ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz