Wpis z mikrobloga

@matt444m: Jest kilka błędów, ale devsi są tego świadomi i aktualnie patch czego na akceptacje Nintendo. Podczas chodzenia na boki trochę skacze ekran + przedmioty, które znajduje się podczas gry nie działają na aktualnym piętrze (na każdym kolejnym już tak). Oprócz tego to bardzo dobry port. A te błędy zostaną wyeliminowane - tak zapewnia dev. :P
@m_silvus: Jasne :D Jeśli jeszcze nie grałeś, to tylko ostrzegę, że gra ma bardzo wysoki próg wejścia. Jak grałem pierwszy raz, to pokonałem pierwszego bossa po dwóch godzinach dopiero. Na początku wszystko ma nas na strzała a nasza postać zadaje bardzo mało obrażeń, ale z biegiem czasu zamieniamy się w chodzącą śmierć, która niszczy wszystko co zobaczy na swojej drodze :D

No i w grze jest dość sporo grindu i farmienia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Exxan: jak tak gra na się do hammerwatcha bo kiedyś się zagrywałem na pc? A widzę że obie wersje są też na switch.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Exxan: faktycznie jest niezły grind, dwie godziny gry pierwsza postacią i nadal umieram na 3cim poziomie. Co opłaca sie najpierw rozwijać? Bo ruda jest tak cenna ze trzeba mieć priorytety
@m_silvus: Mam nadzieję, że grind cię nie zrazi. Potem jest już łatwiej. =)

Najpierw polecam rozwijać kowala i kupić u niego ulepszenie pancerza i ataku, da to wstępnie trochę obrony i trochę ataku, potem polecam rozwijać skille i równolegle aptekarza, by móc się jakoś leczyć w kopalniach.

Gdy twoja postać będzie miała ten 5 lvl, to możesz spróbować udać się do miasta na pustyni i wejść na arenę. Ukończenie jej daje