Wpis z mikrobloga

@shq88: No to dosyć spore opóźnienie. We wtorek odebrałem cztery 0045, które szły terminowo. Dziś mi doszły kolejne 2 do Belgii to najwyżej dam znać czy mają przestój
  • Odpowiedz
@shq88: 0045 powinno szybko iść, mi jedna taka przyszła w 16, druga w 17 dni, ale nie ma co robić z tego powodu afery, nic na to nie poradzisz. Jak się domyślam samoloty rzadko latają, mniej ludzi pracuje, na WERze pewnie zatrzęsienie paczek bo ludzie zamawiają jeszcze więcej online.
A te statusy to też o dupę potłuc, podejrzewam, że mijają się z prawdą. Równo 16:00 przekazanie do linii lotniczych. Też mam
  • Odpowiedz
@Cmok: Noo nie wiem, inne już dawno przyszły, zauważyłem że zatory często mają te które przylatują w późnym wieczorem. Chińczyk wysłał bardzo sprawnie, do Belgii dotarło szybko i najpierw tam zimowało 8 dni a potem pewnie w Polsce?
  • Odpowiedz
@Cmok: No chyba faktycznie jakiś zator w Belgii. Mnie to też dotknęło ale zdecydowanie szukałbym innej przyczyny. Korona męczy nas od marca (tak oceniam realne oddziaływanie m.in. na przesyłki w tym regionie świata) pomimo tego ASS docierały do mnie max w 20 dni Za to ostatnie trzy zamówienia z lipca ewidentnie utknęły (ostatni status to ta niby odprawa w Belgii) do tego pierwszy raz zamówienie ASS poszło listem LT..NL. Nie wspomnę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mark2020: no ja tez zamawiałam jedna końcem czerwca i przyszla bodajże w 2 tygodnie i tez to było ASS. Wiec widać w tej Belgii to loteria co puszcza dalej. A te dwie ze screenu wyżej to mam podejrzenie ze juz w Pl mogą sobie leżeć. Ale nic nie przyspiesze...
  • Odpowiedz