Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kocimrau: za 2tyg będę w Rethymno i też mam zamiar tam pojechać, jak aktualnie wygląda droga? Najtańsza klasą A z wypożyczalni dojedzie się? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@langigd: Droga jest straszna, lepiej nie wspominaj w wypożyczalni, ze się tam wybierasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) ubezpieczenie tam nie działa, bo nie ma asfaltu. autko lepiej wziąć sobie jednak trochę lepsze, nie warto ryzykować i trzeba jechać naprawdę bardzo powoli... no i na gorze kozy chodzą po samochodach. I jak zobaczysz, ze zaczyna się sznur aut to od razu parkuj, inaczej jak ktoś będzie jechał z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kocimrau: czyli jak sobie wezmę te full ubezpieczenie to i tak się na to nie łapie? uu ciekawie.
No właśnie czytałem interesujące wpisy o tej drodze, ale to sprzed paru lat, jak widzę - bez zmian. Można wiedzieć jakie wy wzięliście autko i jaki koszt?
@langigd: Nie powiem Ci jakie to było auto, wiem tylko, ze suzuki ( ͡° ͜ʖ ͡°) i niestety nie da się ubezpieczyć auta na ta trasę, tylko jedna wypożyczalnia się zgodziła nam wypożyczyć tam auto za 60
Euro za dzień wiec cena spoko
@Yachu: Trzeba było wypełnić dwa formularze i wygenerować specjalny kod QR, jeżeli kod zaczynał się na 1 to robili test, jak na loterii. W Poznaniu nie mieliśmy testów, ale wczasowicze lecący z Katowic wszyscy zostali przebadani ( ͡° ͜ʖ ͡°)