Wpis z mikrobloga

@pawel_je: zwykły Hammerite, naczytałem się mnóstwo wątków na różnych forach internetowych i najzwyklejszy Hammerite zbierał same najlepsze opinie wiec postanowiłem zaufać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pablooooo: no w sumie jak na rdzę to pewnie będzie się lepiej trzymać. Chyba też kiedyś tak zrobię ale raczej jeden zacisk co tydzień bo nie chce mi się na to tracić całego dnia :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kocia_mordka: powiem tak, #!$%@? gościu ale lubię takich mądralińskich co przy stole z jedzeniem i flaszką mają najwięcej do powiedzenia xD
@fatonik: no i spoko, jako tako bez spuszczania się a mordka będzie się uśmiechać jak będziesz oglądał swój samochód :D tylko na allaha wymień te nadlewane opony...
  • Odpowiedz
@pawel_je: oczywiście przed malowaniem było czyszczenie tymi końcówkami na wiertarkę ze szczotkami drucianymi, przedmuchane sprężonym powietrzem i całość dokładnie pryskania zmywaczem do hamulców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lagunka stoi i się kurzy, powoli kończą mi się opłaty wiec będzie leciała do handlarza ( ͡° ʖ̯ ͡°) zmiana była planowana od początku, Laguna miała być przejściowa przed kupnem czegoś docelowego i odkupiłem ja
  • Odpowiedz
@fatonik: Ważne, że tobie się podoba i sprawiło Ci to przyjemność. Mnie osobiście lotto jak wygląda element, którego praktycznie nie widać. Zwłaszcza, że auto nawet nie może pretendować do a la sportowych.


[edit]
Teraz dopiero spostrzegłem brak słowa "moje".
Zwłaszcza, że moje auto nawet nie może pretendować do a la sportowych.
  • Odpowiedz