Wpis z mikrobloga

@saakaszi:

W kwietniu tego roku przypisano zespołowi odpowiedzialność za masakrę, do jakiej doszło w szkole w Littleton w Colorado. Dwaj nastoletni mordercy, sprawcy śmierci 15 osób, byli fanami Rammstein.

Wcześniej, jesienią zeszłego roku, angielskie gazety zarzuciły grupie sympatie pronazistowskie. W jednym z teledysków Rammstein pojawiły się bowiem fragmenty filmu Leni Riefenstahl Olympia z 1936 r. Ten właśnie zarzut prowokuje pytanie o niemieckość zespołu Rammstein.
grubson234567 - @saakaszi: 
 W kwietniu tego roku przypisano zespołowi odpowiedzialno...

źródło: comment_15958612786EoGYohMJuAciPOHSHZPiM.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@saakaszi Uwielbiam pryszczatych kucy słuchających R+, zupełnie nieświadomych ich progresywnego światopoglądu i przesłania. Najlepsze było zdziwko jak wyciągnęli tęczowe flagi na polskim koncercie, albo pocałowali się na scenie w Moskwie. Huk pękających dup prawaków był głośniejszy niż refren Mein Teil.
  • Odpowiedz
@RegularJohnny: Rok temu idę w tłumie w kierunku stadionu. Idzie niedaleko mnie kuc-metal. 100% stereotype kuc-metal. Wielki, ze 130kg. Długie, blond włosy wyglądające jak siano i spięte w kitkę. Rzadki zarost i pryszcze na ryju.

Nagle zaczyna #!$%@?ć coś na gejów i pedalstwo na cały głos, a ja tylko w myślę sobie: ,,gościu, czy ty w ogóle wiesz na czyj koncert idziesz? xD". Potem jak jeszcze na Auslander popłynęli z
  • Odpowiedz
@saakaszi: Znalazłem artykuł. W zasadzie ciekawa analiza. Kąt widzenia wiadomo, katolibański i to dość surowy ale insight ciekawy. Od lat słucham R+ i to niesamowite, jak w ostre riffy i makabryczne teksty potrafią wpleść tęskny romantyzm. Ciężko ich podrobić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RegularJohnny: no wlasnie to jest straszny paradoks, bo z jednej strony kuce to sa strasznie konserwatywni ale z drugiej strony wiekszosc szerokopojetych metalowych zespolow (oprocz tam jakis neonaziolskich kapel) prezentuje jakby to oni okreslili lewackie poglady
  • Odpowiedz