Wpis z mikrobloga

Prawie wszystkie wydawnictwa odkąd #woodstock zmienił nazwę na Pol'and'Rock Festival. Przynajmniej wszystkie DVD ;) Happysad i Kult niedługo... :) Na razie Happysad i Kult muszę słuchać i oglądać z prywatnych nagrań streama :(
#polandrock #polandrockfestival #nocnykochanek #laoche #lydkagrubasa #dubiozakolektiv #kwiatjabloni #agnieszkachylinska #nulizmatyka #majkajezowska #renataprzemyk #kolekcjemuzyczne #kolekmuzyka #kolekcjoner
adijos93 - Prawie wszystkie wydawnictwa odkąd #woodstock zmienił nazwę na Pol'and'Roc...

źródło: comment_1595826768AAlMkA4e6Y68TxZO3oMkBT.jpg

Pobierz
  • 8
@adijos93: Ja tylko NK *2 i Łydka. Ale tak mi się spodobały, że chyba jeszcze parę zamówię - także i tych starszych - Kwiat, Majka, Ania Rusowicz, Tabu. ()

Żałuję, że nigdzie już nie idzie dostać albumu Domowych Melodii (dosłownie jest to biały kruk bo nawet nie ma tego na jakichś chomikach). (,)

edit. Nie wierze, płyty Kwiatu też już
  • 0
@josedra52 Nocnego Kochanka mam z Wooda też.
Natomiast co do Kwiatu Jabłoni i Domowych Melodii to są to wydawnictwa które nie tłoczyli w wysokim nakładzie, zresztą wiele płyt nie tłoczą w wysokich nakładach.
Kwiat Jabłoni nie spodziewali się pewnie, że zainteresowanie będzie nawet spore, a z tego co wiem nie tłoczyli tego nie wiadomo jak dużo.
Takie są niestety realia w Polsce.