Wpis z mikrobloga

S2F to kretyński model. Już dużo zdrowszy jest rainbow (choć nie można się sugerować że coś będzie bez powodu pchało cenę po jakiejś kresce). Nawet rainbow jest bardzo optymistyczny, ale to co #!$%@?ł DzbanB to kompletny absurd. Ten typek jest obecnie najpopularniejszym Bitcoinowcem, bo dał ludziom wykres o szybkim bogactwie, a ludzie chcą się utwierdzać w takich marzeniach.

Jego kretyński model już się wypieprzył. Przesuwa tę swoja głupią pionową dzidę w czasie, bo według niego już dzisiaj BTC miał kosztować ponad 0,5mln$, ale coś mu #!$%@? nie wyszło i przesuwa sobie wykres o pół roku w przyszłość. Teraz pół bańki ma stuknąć jakoś w październiku, listopadzie. I pamiętajcie, kapitalizacja BTC przebije 2 krotnie kapitalizację dolara i będą wojny bo mocarstwa zaczną o niego walczyć :DDD

Ten typek jest anonimowy, ale jakie on układa legendy o sobie na swojej stronie. Szczepan Benzyn ze swoim "ewangelista bitcoina" wysiada. Ten idiota wkręca ludzi że jest inwestorem instytucjonalnym z wieloletnim doświadczeniem i pracuje jako menadżer inwestycyjny zarządzający kapitałem wielomiliardowym ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Poważnie, ten typek taki kit wciska tutaj frajerom: https://100trillionusd.github.io/#main

Najlepsze że ten wielki menadżer instytucjonalny obracający miliardami, zbiera od leszczy donejty BTC, które od razu przesyła na giełdy: https://blockchair.com/bitcoin/address/1PRoNLcWHzM8DuKpGE4YM9hb1PjSEnWRpn

Chłopek wkręcił się w BTC przed samym pęknięciem bańki w 2017 więc musi być ostro na minucie, nagania leszczy żeby odrobić te straty. Wielki menadżer miliardowych funduszy. Rozumiecie? I #!$%@? nagania mocniej niż 10 000 pawli równocześnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe ile razy przesunie swoją kreskę zanim ludzie się skapną jak uwierzyli w brednie jakiegoś anonimowego naganiacza. I takich #!$%@? mamy teraz Bitcoinowców. #!$%@? guru, najsłynniejszy Bitcoinowiec. Naganiacz mocniejszy niż wszyscy poprzedni ze wszystkich schitów, scamów ICO :D Najbardziej obserwowany expert Bitcoina na Twitterze. Osiągnął to w ponad rok, swoim kretyńskim wykresem.

Tylu obserwujżcych tego typa i wierzących w takie brednie to tragiczny wyznacznik kto dziś siedzi w Bitcoinie. Ci sami debile którzy trzy lata temu siedzieli w scamach ICO, dziś przyleźli do Bitcoina. Wstyd #!$%@?, wstyd....

Rainbow przynajmniej powstałw oparciu o historyczny wykres i przedstawia bardzo spokojne wzrosty, normalniejsze wzrosty. Nawet na początku 2022 roku dopuszcza lekko ponad 10k$. Nie opiera się na jakichś wyimaginowanych #!$%@? dzidach i wzrostach x50 w miesiąc. No i może lewactwo będzie bardziej przychylne Bitcoinowi przez tęczę :P

#bitcoin #kryptowaluty
cyberpunkbtc - S2F to kretyński model. Już dużo zdrowszy jest rainbow (choć nie można...

źródło: comment_1595794127ZOQsjCf4AlIOkjMVdpgHwa.jpg

Pobierz
  • 19
Ten typek jest anonimowy, ale jakie on układa legendy o sobie na swojej stronie. Szczepan Benzyn ze swoim "ewangelista bitcoina" wysiada. Ten idiota wkręca ludzi że jest inwestorem instytucjonalnym z wieloletnim doświadczeniem i pracuje jako menadżer inwestycyjny zarządzający kapitałem wielomiliardowym


@cyberpunkbtc: Włączyłem ten jeden wywiad co wrzuciłeś i typek coś tam pieprzył o setkach miliardów dolarów które inwestuje korporacja w której pracuje, najlepsze że na początku się 'pomylił' i próbował powiedzieć
"geopolitical thinkers" i ma dostęp do analiz amerykańskich służb które kombinują jak zaatakować bitcoina.


@megaloxantha: Poważnie? W którym to mniej więcej momencie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlepsze że te wszystkie lamusy jemu wierzą xD


@megaloxantha: No tak, na słowo. Anonimowy typek, normalny analityk by nie pieprzył takich rzeczy żeby zbudować swoją wartość w oczach innych. Gdyby był takim analitykiem, to by nie gadał o tym ciągle,
@cyberpunkbtc: no przecież sam wrzuciłeś xD
https://www.wykop.pl/wpis/51004149/ulubieniec-patologii-bitcoinowej-i-jego-5-fala-wzr/

0:29
"I know the department of defense is writing papers about bitcoin. You know? How to attack it. How to follow it, how to, well, whatever."

0:59
"and really, heh, of course I know some of the geopolitcal thinkers and military thinkers because I invested, uhhh, you know the company that I work for invested like a hundred billion dollars, so we talked to
@megaloxantha: O jezu, ja to wcześniej odebrałem na zasadzie "domyślam się co myślą", "co zrobią" :D
Muszę całość dokładniej posłuchać. Co za typ. Anon z netu pieprzy takie rzeczy i ludzie to łykają.
Za niedługo będzie prosił o donejty bo CIA i mossad szykują na niego zamachy bo zbyt dużo wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cyberpunkbtc - @megaloxantha: O jezu, ja to wcześniej odebrałem na zasadzie "domyślam...
@cyberpunkbtc: to samo zaburzenie osobowości co Craig Wright, wewnętrzny przymus zmyślania połączony z narcyzmem

"Wright’s mother had told me about her son’s long-standing habit of adding bits on to the truth, just to make it bigger. ‘When he was a teenager,’ she said, ‘he went into the back of a car on his bike. It threw him through the window of a parked car. That’s where his scar comes from. His
Bardzo możliwe że cały larp Craig Wrighta zaczął się od tego że pewnego dnia bezmyślnie z impulsu powiedział komuś z kasą (np. Calvin Ayre) że jest Satoshi Nakamoto a ten mu jak debil uwierzył i zaczął organizować jakieś biznesy.


@megaloxantha: to akurat zaplanowy scam, ten typ pojawił się dużo wcześniej niż poznał się Ayre
@madlung: Ale spoko, ATH jest możliwe w tym roku. Wątpliwe, ale możliwe. To nic niezwykłego dla BTC w 5 miesięcy zrobić 100%. Lajcik... ale ten typek gada o wzroście o 5000%.

Z kima jak #!$%@? dyskutuję? Typek sobie wywnioskował że uważam że BTC nie może mieć ATH :D
Ja #!$%@?ę, nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Tragedia tu jest #!$%@?...

Poza tym w co tu wierzyć? Skąd o ma cos wiedzieć? Poza