Wpis z mikrobloga

Oto jak chleje moja Mazda 5 (2008 r. 2.0 benzin CR, 143 KM) - spis wszystkich tankowań od jej zakupienia końcem sierpnia 2019 r. :

#samochody #motoryzacja

pozwolę sobie zawołać: @ScaRRyMaN @aksal89 @frode bo ostatni radziliście mi z tym radiem - temat chwilowo zamknąłem: kupiłem transmiter FM BaseUS na kartę microSD i gra tak samo jak radio - jest radość, lecą MP3. 59 zeta dałem na alledrogo.

Spalanie niestety jest wysokie, nie wiem czy tam w ogóle są sondy lambda i czy ich uszkodzenie/brak może tak podnosić spalanie - to moja pierwsza benzyna od 12 lat (poprzednią była Skoda Favorit). O ile się orientuję to wolnossąca benzyna nie ma tych wszystkich grzechów diesla (dwumasy, turbiny, EGR, DPF, wtrysków bezpośrednich), a zatem co w niej może się psuć? Sondy lambda, alternator? Coś jeszcze? Stan licznikowy (bo przebieg znany tylko Panu Bogu, poprzedniemu właścicielowi oraz januszowi który ją z reichu przywiózł na lawecie i pewnie skręcił na granicy) mam 162 tys. km (kupiona z 159 tys km). Miliona pewnie nie zrobi, ale chciałem wiedzieć na co się przygotować?
snwptest - Oto jak chleje moja Mazda 5 (2008 r. 2.0 benzin CR, 143 KM) - spis wszystk...

źródło: comment_15957048041C6yRio4Iij6eu3k07rYBd.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz