Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#anonimowemirkowyznania
No to się porobiło w moim życiu. Jakiś czas temu zauważyłem, że żona zaczęła wszędzie brać ze sobą telefon (do tej pory kładła go gdzie popadnie). Dwa tygodnie temu musiałem na weekend wyjechać do pracy. Żona miała w tym czasie spotkać się z przyjaciółkami, które przyjechały z Włoch. Po moim powrocie nasze relacje mocno upadły. Postanowiłem o tym z nią porozmawiać, dlaczego tak się zachowuje (telefon przy sobie) i że zaczynam podejrzewać, że ma kogoś na boku. Twierdziła, że nie ma. No o dzisiaj wyszło szydło z worka. Odbierałem auto od mechanika i postanowiłem zgrać filmy z kamerki samochodowej. Co się okazuje. Żona przez ostatnie dwa tygodnie jeżdżąc i wracając z pracy rozmawia z jakimś gachem. Na koniec każdej rozmowy „całuje, pa”. Zrobiłem mega awanturę. Żona do końca wypierała się, a jak jej dałem posłuchać nagranie to twierdziła, że to kolega. To nic takiego. Tknięty przeczuciem, zadzwoniłem do przyjaciółki Żony z pytaniem jak było w Polsce? A ona mi na to, że ona była ostatni raz w marcu. Wtf: Żona zmieniła taktykę, powiedziała że szła z grupką przyjaciół koleżanki i jakbym się dowiedział to bym jej nie puścił.
Złość puściła mnie po 3 godzinach. Powiedziałem, że to koniec, nie znoszę kłamstwa i składam papiery o rozwód, a ona ma #!$%@?ć. Tylko czy słusznie? Może dać jeszcze szanse?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1c271eb04e5f65ae866ca2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 58
  • Odpowiedz
OP: Szczerze, to musiałem się wygadać bo nie mam komu. Gacha ma na 100% tylko jeszcze się z nim nie spotkała. Planowała się z nim spotkać pod pozorem spotkania z inną koleżanką. A najgorsze jest to, że ma taką toksyczną przyjaciółkę, która będąc samotną matką umawia się z żonatymi facetami. A teraz jej doradza w temacie naszego związku. Wg mnie dopinguje ją do tego, aby się z nim spotkać. Chciałem się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: stary, nie wiem. To niekoniecznie brzmi jakby kogoś miała, tak się sporo kobiet żegna ze znajomymi ale to kurczowe pilnowanie telefonu faktycznie śmierdzi. U mnie zaczynało się podobnie... Jak się wydało że romansuje z kimś przez neta to nie masz pojęcia jak szybko przeszło od "Kocham Cię, to z Tobą chce być I nie chcę Cię stracić" do stanu obecnego, gdzie ma na mnie totalnie #!$%@? mimo że ja
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Gościu, znajdź zdjęcia z waszych pierwszych randek. Popatrz za co ja kochałeś a potem zobacz sobie filmik na którym mówi „całuje pa” do jakiegos chłopa. Jak chcesz to i daj 2 szanse ale jak ona idzie w zaparte ze nikgovo nie ma przy jawnych dowodach to komu ty kruwa chcesz szanse dawać
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Koncertowo to zepsules, bo trzeba bylo nic nie mowic zonie i szukac dowodow np. Instalujac jej szpiega w telefonie albo najac detektywa. I teraz to wlasnie Ci polecam, najmij detektywa bo siebie juz spaliles i zona bedzie sie kryc.
Potrzebujesz dowodow zdrady, jesli chcesz kiedys orzeczenia o winie. Bez tego zonka moze Cie pozwac o alimenty.
  • Odpowiedz
Odbierałem auto od mechanika i postanowiłem zgrać filmy z kamerki samochodowej. Co się okazuje. Żona przez ostatnie dwa tygodnie jeżdżąc i wracając z pracy rozmawia z jakimś gachem. Na koniec każdej rozmowy „całuje, pa”. Zrobiłem mega awanturę.


@AnonimoweMirkoWyznania: podaj typ kamerki, przyda się :-)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dać szanse na co? Kamery w jej cipie nie masz więc lepiej nie ryzykować, mysle ze sie pie#dolila z nim skoro blefowala o jakims wyjsciu i spotkaniu i zmienia taktyke jak to z koleżanką z wloch sie nie sprawdzilo.
Znajdz sobie inną fajną sooczke a nie jakiejs(dużo wulgaryzmów) co szuka odskoczni.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania trzeba było poczekać, wynająć detektywa albo udawać że się wyjeżdża i ją śledzi. Jednak z nagrań plus jej zmiany zeznań gdzie się sama gubi to pewne że coś jest na rzeczy. Pytanie co dalej.
Ps. Jeszcze ta jej koleżanka .... uwielbiam takie.
  • Odpowiedz