Wpis z mikrobloga

Mircy znacie coś dobrego na te #!$%@? #komary? Najbliższa rzeka czy inny zbiornik wodny kilkadziesiąt kilometrów stąd a komarów tyle jak na terenie zalewowym że aż strach okno otworzyć. #owady
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saturax: testuje ostatnio od paru dni różne spraye na komary i jedynie mogę polecić ten nowy bross suchy spray ma 25% tego składnika na D i rzecxywiscie działała. Tylko nie wiem skąd nazwa suchy spray bo po psikaniu są mokre ślady
@Saturax jak wlatują przez okno to moskitiera powinna zrobić robotę, poza tym permetryna.
Chyba że chcesz bez chemii, to załóż w domu kolonię jerzyków, sikorek i nietoperzy( ͡° ͜ʖ ͡°)
@niewyspany_ polecam bardzo! 50% DEET, najwięcej na rynku, używałam już chyba wszystkiego to jest sztos. Ojciec na ryby zabiera i bardzo zadowolony, ja jestem w stanie jeździć rowerem po lasach i biegać bez ciągłego zabijania robactwa.
@ssehflodur: Czemu na Polskie? Wiadomo, nie ma malarii i tym podobnych, ale jeśli chodzi o natężenie tych #!$%@? to w niektórych miejscach nawet te 50% nie odstrasza ich całkiem, znam miejsca gdzie i tak wokół lata cała chmara i co jakiś czas któryś dziabnie. A tropikach w porze deszczowej wcale źle nie było :D